Film Çekimi Teklif formu

reklam ajansı

EĞİTİM FİLMİ ÇEKİMİ EĞİTİM VİDEOSU ŞİRKET İÇİ SUNUM VİDEOSU


Eğitim filmleri şirket içi elemanların eğitiminde görsel bir video ile daha kolay anlamalarını sağlamaktadır. Eğitim filmi çekimi içeriği tamamen firma tarafından belirlenen özelliklere göre hazırlanmaktadır. Firmanızda çalışan insanların eğitiminde en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak eğitim filmi çekimidir. Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz eğitim filmi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.. Ayırdığınız bütçeye bağlı olarak 5 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede, uygun fiyatlar ile bizden eğitim filminizi hazırlattırabilirsiniz. 

Eğitim filmi her ortam için uygun olarak hazırlanmalıdır. Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi …vb gibi yerler olabilir.

tanıtım filmi fiyatları

Eğitim Filmi Fiyatları


Eğitim filmi fiyatları belirlenirken kaç günde çekileceği, tanıtım filminin süresi , seslendirme, müzik vs nelerin dahil olacağı, jimmy jib - şaryo - kamera slider - ışık - oyuncu - steadycam kullanımı gibi detaylar tespit edilir. Standart bir fiyatı olamayacak bir iştir. Rasgele ve bu tespitleri yapmadan verilen tanıtım filmi fiyatları şirketinizi ve işi yapan prodüksiyon firmasını zor durumda bırakacaktır . Bu sebeple çektirmek istediğiniz tanıtım filminizin fiyatını öğrenebilmek için bizi arayıp bize istediğiniz tanıtım filmi içeriğini anlatınız. Bu şekilde tanıtım filminizin içeriğine göre profesyonel ekip ve ekipman seçeneklerimizi size sunup şirketinize uygun tanıtım filmini hazırlayabiliriz. Tanıtım filmi fiyatı tamamen tanıtım filminize ayırdığınız bütçenize göre değişmektedir.

Eğitim filmi çekimi ve çekim aşamaları ise : Eğitim filminiz için bir kompozisyon belirlenir. Çekimi yapılacak alanlar belirlenir. Çekim için ekip ve ekipman hazırlanıp çekimlere başlanır.Firmanız için vermek istediğiniz mesajlar belirlendikten sonra tanıtım metnine dönüştürülür.Bu metin profesyonel bir seslendiremeci ile film gösterimi sırasında okunur. Okunan bu metinler montajda videoya eklenir. Gerekli yerlere sahne geçişleri ve efektler eklenerek en son montaj aşamasıda bittikten sonra HD kalitesinde videonuz hazırlanıp Cd/Dvd ortamına çekilir. Belirlediğiniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması yapmaktayız. Hazırladığımız Eğitim film videosu HD kalitesinde istenilen çözünürlükte hazırlanmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı Eğitim filmi için bizi arayınız.