Film Çekimi Teklif formu

reklam ajansı

HASTANE TANITIM FİLMİ


Hastane tanıtım filmi çekimi ; özel hastane , devlet hastanesi, dispanser, diş sağlığı merkezi, diş hastaneleri vb. tüm hastanelerin tanıtımında etkili bir yöntemdir. Firmanızın tanıtımında insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak hastane tanıtım filmi hazırlanması hastane için yararlı olacaktır. Hastanenin doktorları, hasta odaları, hastanenin bölümleri hastane tanıtım filmi içeriğinde gösterilir. Ve seslendirmen ile hastane için metin yazarının hazırladığı tanıtım yazısı etkili bir şekilde anlatılır. Hastane tanıtım filmi çekimi ve seslendirmesi hazırlandıktan sonra montaj yapılarak hastane videonuz size sunulur. Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz hastane tanıtım filmi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak Firma / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi öğeleri en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.. Ayırdığınız bütçeye bağlı olarak 5 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede, uygun fiyatlar ile bizden tanıtım filminizi hazırlattırabilirsiniz. 

Hastane Tanıtım filminiz her ortam için uygun olarak hazırlanmalıdır. Hastane Tanıtım filmi hastanenizin web sitesinde ,sunumlarda ve youtube,facebook gibi sosyal ağlarda gösterimi yapılabilmektedir.

Hastane tanıtım filmi fiyatları

Hastane Tanıtım Filmi Fiyatları


Hastane Tanıtım filmi fiyatları belirlenirken kaç günde çekileceği, tanıtım filminin süresi , seslendirme, müzik vs nelerin dahil olacağı, jimmy jib - şaryo - kamera slider - ışık - oyuncu - steadycam kullanımı gibi detaylar tespit edilir. Standart bir fiyatı olamayacak bir iştir. Rasgele ve bu tespitleri yapmadan verilen tanıtım filmi fiyatları şirketinizi ve işi yapan prodüksiyon firmasını zor durumda bırakacaktır . Bu sebeple çektirmek istediğiniz tanıtım filminizin fiyatını öğrenebilmek için bizi arayıp bize istediğiniz tanıtım filmi içeriğini anlatınız. Bu şekilde tanıtım filminizin içeriğine göre profesyonel ekip ve ekipman seçeneklerimizi size sunup şirketinize uygun tanıtım filmini hazırlayabiliriz. Tanıtım filmi fiyatı tamamen tanıtım filminize ayırdığınız bütçenize göre değişmektedir.

Hastane Tanıtım filmi çekim aşamaları ise : Hastane Tanıtım filminiz için bir kompozisyon belirlenir. Çekim yapılacak alanlar belirlenir. Çekim için ekip ve ekipman hazırlanıp çekimlere başlanır.Hastaneniz için vermek istediğiniz mesajlar belirlendikten sonra tanıtım metnine dönüştürülür.Bu metin profesyonel bir seslendiremeci ile film gösterimi sırasında okunur. Okunan bu metinler montajda videoya eklenir. Gerekli yerlere sahne geçişleri ve efektler eklenerek en son montaj aşamasıda bittikten sonra HD kalitesinde Hastane videonuz hazırlanıp Cd/Dvd ortamına çekilir. Belirlediğiniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması yapmaktayız. Hazırladığımız Hastane tanıtım film videosu HD kalitesinde istenilen çözünürlükte hazırlanmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı Hastane tanıtım filmi için bizi arayınız.