Film Çekimi Teklif formu

reklam ajansı

HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ


Havadan video çekimi konusunda uzman ekibimiz ile havadan görüntüleme hizmetleri sunmaktayız. Havadan çekimler konusunda her ihtiyaca yönelik uygun çözümler üretmektedir. Hava çekimlerini projelere bağlı olarak radyo kontrollü profesyonel model helikopterler  ile gerçekleştirmektedir.


Özellikle metre kare olarak geniş olan yerlerde yapılan havadan video çekimleri tanıtım filminiz için görsel yönden fark katacak özelliktedir. Havadan video çekimleri için bizi arayınız.


Şirket Tanıtım Filmi Çekimi \ Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi


Şirket - Firma tanıtım film çekimii \ Kurumsal tanıtım filmi çekimineden yapılır ? Tanıtım filmi şirketinizin prestijini arttırmakta ve firmanız hakkında müşterilerinizin ofisinize bile uğramadan ön bilgi edinmesini sağlamaktadır. Fuar, seminer ve iş toplantıları görüşmeleri vb.şirket tanıtım videonuzu dağıtabiliir, internet ortamındaki tanıtım sitelerine ve video paylaşım sitelerine tanıtım videonuzu yükleyebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda insanların yazılı bilgilerden bilgi edinmesinden çok görsel videoları önemsediğinden tanıtım filmi çektirmeniz şirketiniz için çok katkısı olacaktır. Fuarlara, seminerlere, organizasyonlara katıldığınızda ve şirketinizi mümkün olan herkese anlatmak için çaba gösteriyorsunuzdur. Şirketinizi, ürünlerinizi hatırlatmak için insanların firmanızı hatırması için onlara bir şeyler sunmalısınız.Gerçekten büyük bir potansiyeli kaybettiğinizi düşünmüyormusunuz? Tanıtım filmi ile gerçekten şirketinizi çok büyük derecede tanıtım imkanı sunmaktaıdr.Tanıtım filmi bu açıdan önemlidir. Tanıtım için ne kadar yatırım yaparsanız size geri dönüşü o kadar olacaktır. Tanıtım Filmi Çekim Ajansı olarak biz sizi bu potansiyeli kullanmaya çağırıyoruz.Şirketinizin için özel olarak hazırlanmış olan bir tanıtım filmi firmanızı, ürünlerinizi, fabrikanızı, üretim bandınızı potansiyel müşterilenize en akılda kalıcı, en kolay ve etkili yöntemle anlatmanızı sağlayabilir. Hd kalitesinde güzel bir kompozisyon ile hazırlanan tanıtım filmi çekimleriniz efekt ve sloganlarınızla süslenerek müşterilerinize görsel şölen sunabilirsiniz. Üstelik bir defa değil defalarca izletebilirsiniz. Sizin belirlediğiniz ve vermek istediğiniz mesajlara göre hazırlanan tanıtım filminiz çeşitli dillerde seslendirilerek Türkiye dışındaki pazarlarda da kolayca boy göstermenizi, hizmetlerinizi dünyanın her yerinde eksiksiz anlatabilmenizi sağlar. Kurumsal tanıtım filmi çekimi işinde profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Tanıtım filmi çekimi yapılan işe, istenilen kurguya, jimmy jib kullanımına veya steadicam kullamına, kullanılan ekip ve çeşitli ekipmana, video süresine göre değişmekte olduğundan tek bir paket fiyat vermek doğru değildir. Bir bakıma şirketinizin istekleri fiyatı belirleyecektir. Artık vakit kaybetmeyin, geleneksel yazılı tanıtım yöntemleri bir köşeye koyup, şirketinizi en iyi şekilde anlatabilmek için bizimle iletişime geçin. Firmanıza en uygun fiyat teklifimizi sunalım .

tanıtım filmi fiyatları

Havadan video çekimi Fiyatları


Kullanmış olduğumuz profesyonel havadan çekim model helikopterleri ile her sektöre yönelik (reklam, sinema,dizi,tanıtım filmi) kameralar ile çekimler geçekleştirebilmekteyiz. Havadan video fiyatları çekilecek yer, gün sayısı ve ekipmana göre değişkenlik göstermektedir. Havadan video çekimleri hakkında bilgi almak ve size özel fiyat teklifimiz için bizi arayınız.