Film Çekimi Teklif formu

reklam ajansı

KURUMSAL TANITIM FİLMİ


Firmanızın tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak kurumsal tanıtım filmi çekimidir. Çektirmeyi düşündüğünüz kurumsal tanıtım filmi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak Firma / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi öğeleri en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.. Ayırdığınız bütçeye bağlı olarak 5 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede, uygun fiyatlar ile bizden kurumsal tanıtım filminizi hazırlattırabilirsiniz. 

Kurumsal Tanıtım filminiz her ortam için uygun olarak hazırlanmalıdır. Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi …vb gibi yerler olabilir.

tanıtım filmi fiyatları

Kurumsal Tanıtım Filmi


Kurumsal Tanıtım filmi fiyatları belirlenirken kaç günde çekileceği, tanıtım filminin süresi , seslendirme, müzik vs nelerin dahil olacağı, jimmy jib - şaryo - kamera slider - ışık - oyuncu - steadycam kullanımı gibi detaylar tespit edilir. Standart bir fiyatı olamayacak bir iştir. Rasgele ve bu tespitleri yapmadan verilen Kurumsal tanıtım filmi fiyatları şirketinizi ve işi yapan prodüksiyon firmasını zor durumda bırakacaktır . Bu sebeple çektirmek istediğiniz Kurumsal tanıtım filminizin fiyatını öğrenebilmek için bizi arayıp bize istediğiniz Kurumsal tanıtım filmi içeriğini anlatınız. Bu şekilde tanıtım filminizin içeriğine göre profesyonel ekip ve ekipman seçeneklerimizi size sunup şirketinize uygun Kurumsal tanıtım filmini hazırlayabiliriz. Kurumsal Tanıtım filmi fiyatı tamamen Kurumsal tanıtım filminize ayırdığınız bütçenize göre değişmektedir.

Kurumsal Tanıtım filmi çekim aşamaları ise : Kurumsal Tanıtım filminiz için bir kompozisyon belirlenir. Çekim yapılacak alanlar belirlenir. Çekim için ekip ve ekipman hazırlanıp çekimlere başlanır.Firmanız için vermek istediğiniz mesajlar belirlendikten sonra tanıtım metnine dönüştürülür.Bu metin profesyonel bir seslendiremeci ile film gösterimi sırasında okunur. Okunan bu metinler montajda videoya eklenir. Gerekli yerlere sahne geçişleri ve efektler eklenerek en son montaj aşamasıda bittikten sonra HD kalitesinde videonuz hazırlanıp Cd/Dvd ortamına çekilir. Belirlediğiniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması yapmaktayız. Hazırladığımız Kurumsal tanıtım film videosu HD kalitesinde istenilen çözünürlükte hazırlanmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı Kurumsal tanıtım filmi için bizi arayınız.