Film Çekimi Teklif formu

reklam ajansı

OKUL TANITIM FİLMİ


Firmanızın okul-dersane tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmi çekimidir. Okulunuz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filmi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak  Okul / Öğretmen / Sınızf / Öğrenci / Eğitim gibi öğeleri en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.. Ayırdığınız bütçeye bağlı olarak 5 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede, uygun fiyatlar ile bizden okul-dersane tanıtım filminizi hazırlattırabilirsiniz. 

Okul - DersaneTanıtım filminiz her ortam için uygun olarak hazırlanmalıdır. Okul - DersaneTanıtım filmi fiyat teklifimiz için bizi arayabilirsiniz.

Okul - Dersane tanıtım filmi fiyatları

Okul - Dersane Tanıtım Filmi Fiyatları


Okul Üniversite Tanıtım filmi fiyatları belirlenirken kaç günde çekileceği, tanıtım filminin süresi , seslendirme, müzik vs nelerin dahil olacağı, jimmy jib - şaryo - kamera slider - ışık - oyuncu - steadycam kullanımı gibi detaylar tespit edilir. Standart bir fiyatı olamayacak bir iştir. Rasgele ve bu tespitleri yapmadan verilen tanıtım filmi fiyatları şirketinizi ve işi yapan prodüksiyon firmasını zor durumda bırakacaktır . Bu sebeple çektirmek istediğiniz Okul Üniversite tanıtım filminizin fiyatını öğrenebilmek için bizi arayıp bize istediğiniz tanıtım filmi içeriğini anlatınız. Bu şekilde tanıtım filminizin içeriğine göre profesyonel ekip ve ekipman seçeneklerimizi size sunup şirketinize uygun tanıtım filmini hazırlayabiliriz. Okul Üniversite Tanıtım filmi fiyatı tamamen tanıtım filminize ayırdığınız bütçenize göre değişmektedir.

Okul Üniversite Tanıtım filmi çekim aşamaları ise : Tanıtım filminiz için bir kompozisyon belirlenir. Çekim yapılacak alanlar belirlenir. Çekim için ekip ve ekipman hazırlanıp çekimlere başlanır.Firmanız için vermek istediğiniz mesajlar belirlendikten sonra tanıtım metnine dönüştürülür.Bu metin profesyonel bir seslendiremeci ile film gösterimi sırasında okunur. Okunan bu metinler montajda videoya eklenir. Gerekli yerlere sahne geçişleri ve efektler eklenerek en son montaj aşamasıda bittikten sonra HD kalitesinde videonuz hazırlanıp Cd/Dvd ortamına çekilir. Belirlediğiniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması yapmaktayız. Hazırladığımız Okul Üniversite Dersane tanıtım film videosu HD kalitesinde istenilen çözünürlükte hazırlanmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı Okul Üniversite Dersane tanıtım filmi için bizi arayınız.