Film Çekimi Teklif formu

reklam ajansı

OTEL TANITIM FİLMİ - TATİL OTELLERİ ÇEKİMİ - OTEL VİDEOSU ÇEKİMİ


Otel tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak otel tanıtım filmi çekimidir. Oteliçin çektirmeyi düşündüğünüz otel tanıtım filmi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.. Ayırdığınız bütçeye bağlı olarak 5 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede, uygun fiyatlar ile bizden otel tanıtım filmi hazırlattırabilirsiniz. 

Otel Tanıtım filmi her ortam için uygun olarak hazırlanmalıdır. Otel Tanıtım filmi fiyat teklifimiz için bizi arayabilirsiniz.

Otel Tanıtım filmi

Otel Tanıtım filmi Fiyatları


Otel Tanıtım filmi fiyatları belirlenirken kaç günde çekileceği, tanıtım filminin süresi , seslendirme, müzik vs nelerin dahil olacağı, jimmy jib - şaryo - kamera slider - ışık - oyuncu - steadycam kullanımı gibi detaylar tespit edilir. Standart bir fiyatı olamayacak bir iştir. Rasgele ve bu tespitleri yapmadan verilen tanıtım filmi fiyatları şirketinizi ve işi yapan prodüksiyon firmasını zor durumda bırakacaktır . Bu sebeple çektirmek istediğiniz hotel tanıtım filminizin fiyatını öğrenebilmek için bizi arayıp bize istediğiniz tanıtım filmi içeriğini anlatınız. Bu şekilde tanıtım filminizin içeriğine göre profesyonel ekip ve ekipman seçeneklerimizi size sunup şirketinize uygun tanıtım filmini hazırlayabiliriz. Tanıtım filmi fiyatı tamamen tanıtım filminize ayırdığınız bütçenize göre değişmektedir.

Otel Tanıtım filmi çekim aşamaları ise : Otel Tanıtım filmi için bir kompozisyon belirlenir. Çekim yapılacak alanlar belirlenir. Çekim için ekip ve ekipman hazırlanıp çekimlere başlanır.Firmanız için vermek istediğiniz mesajlar belirlendikten sonra tanıtım metnine dönüştürülür.Bu metin profesyonel bir seslendiremeci ile film gösterimi sırasında okunur. Okunan bu metinler montajda videoya eklenir. Gerekli yerlere sahne geçişleri ve efektler eklenerek en son montaj aşamasıda bittikten sonra HD kalitesinde Otel Tanıtım videonuz hazırlanıp Cd/Dvd ortamına çekilir. Belirlediğiniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması yapmaktayız. Hazırladığımız Otel Tanıtım videosu HD kalitesinde istenilen çözünürlükte hazırlanmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı Otel Tanıtım filmi için bizi arayınız.