Film Çekimi Teklif formu

reklam ajansı

ŞİRKET TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ - FİRMA TANITIM FİLMLERİ


Firmanızın tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak şirket tanıtım filmi çekimidir. Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz şirket tanıtım filmi çekimi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak Firma / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi öğeleri en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.. Şirket Tanıtım Filmi ; ayırdığınız bütçeye bağlı olarak 5 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede, uygun fiyatlar ile bizden tanıtım filminizi hazırlattırabilirsiniz. 

Şirket Tanıtım filminiz her ortam için uygun olarak hazırlanmalıdır. Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi …vb gibi yerler olabilir. Şirket tanıtım filmi için bizi arayıp bilgi alabilir ya da teklif formumuzdan iletişim bilgilerinizi göndererek şirket tanıtım filminiz için bizden şirket tanıtım filmi fiyat teklifi alabilirsiniz.

tanıtım filmi fiyatları

Şirket Tanıtım Filmi Fiyatları


Şirket Tanıtım filmi fiyatları belirlenirken kaç günde çekileceği, tanıtım filminin süresi , seslendirme, müzik vs nelerin dahil olacağı, jimmy jib - şaryo - kamera slider - ışık - oyuncu - steadycam kullanımı gibi detaylar tespit edilir. Standart bir fiyatı olamayacak bir iştir. Rasgele ve bu tespitleri yapmadan verilen şirket tanıtım filmi fiyatları şirketinizi ve işi yapan prodüksiyon firmasını zor durumda bırakacaktır. Bu sebeple çektirmek istediğiniz şirket tanıtım filminizin fiyatını öğrenebilmek için bizi arayıp bize istediğiniz şirket tanıtım filmi içeriğini anlatınız. Bu şekilde tanıtım filminizin içeriğine göre profesyonel ekip ve ekipman seçeneklerimizi size sunup şirketinize uygun tanıtım filmini hazırlayabiliriz. Şirket tanıtım filmi fiyatı tamamen tanıtım filminize ayırdığınız bütçenize göre değişmektedir.

Şirket tanıtım filmi çekim aşamaları ise : Şirket tanıtım filminiz için bir kompozisyon belirlenir. Çekim yapılacak alanlar belirlenir. Çekim için ekip ve ekipman hazırlanıp çekimlere başlanır.Firmanız için vermek istediğiniz mesajlar belirlendikten sonra tanıtım metnine dönüştürülür.Bu metin profesyonel bir seslendiremeci ile film gösterimi sırasında okunur. Okunan bu metinler montajda videoya eklenir. Gerekli yerlere sahne geçişleri ve efektler eklenerek en son montaj aşamasıda bittikten sonra HD kalitesinde şirket videonuz hazırlanıp Cd/Dvd ortamına çekilir. Belirlediğiniz bütçeye göre firmanız için prodüksiyon çalışması yapmaktayız. Hazırladığımız şirket tanıtım film videosu HD kalitesinde istenilen çözünürlükte hazırlanmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı şirket tanıtım filmi için bizi arayınız.