Film Çekimi Teklif formu
oyuncu başvurusu

Ajans Oyuncu Başvuru Formu


1- Oyunculuk ajansımıza her yaştan yeni katılımcıları kabul etmekteyiz.


2- Dizi, sinema filmi, reklam filmi çekimleri gibi çeşitli projelerde değerlendirilmek üzere oyuncu başvuruları gerçekleşmektedir.Bay Bayan Oyuncu, Bay \ Bayan Manken, Model , Katalog mankenliği için aşağıdaki "Başvuru için tıklayınız" button'una basınız.


Oyunculuk ve Manken başvurularınız için aşağıdaki linke tıklayınız.


benden iyisi yok

Bay Bayan Oyuncu Model Manken Başvurusu


Ajans Oyuncu Başvuru Formu ile oyuncu ajansı olarak oyuncu portföyümüze günden güne yeni yüzler ve tecrübeli yetenekler eklenmektedir. Cast ajansımız gerek dizi oyuncusu, gerekse reklam oyuncuğu gibi alanlarda oluşturduğu insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip kendi bünyesinde gerçekleştirdiği reklam filmi, tanıtım filmi, dizi oyunculuğu, sinema oyunculuğu ve katalog çekimleri gibi çalışmalarda sizlere hizmet sağlamaktadır.


Ayrıca manken, model ve fuar hostesliği alanlarında yeni başvurular reklam filmi, katalog çekimleri gibi projelerde değerlendirilmektedir.


Türkiye’de bulunan çeşitli yapım şirketleri ile de iş birliği sağlayarak oyuncu portföyümüze geniş kapsamlı iş fırsatı sağlamayı hedeflemekteyiz. Dizi, tiyatro, sinema ve reklam oyunculuğu alanlarında eğitim almış tecrübeli oyuncularımıza gereken hassasiyet ve önemin bilincinde olarak teklifler sunmaktayız. Yeni katımcılarımıza da oyunculuk konusunda çeşitli rol ve karakterlerde oynatabilmek adına gereken ilgiyi ve özeni göstermekteyiz.


Ajans Oyuncu Başvuru Formu için tıklayınız .


Ajans Oyuncu Başvuru Formu ile ilgili açıklama :


Casting Ajansımız, Internet üzerinden başvuru yapanların kişisel bilgilerinin gizliliğinin korunmasına büyük özen göstermektedir.