Dizi Film, Sinema ve Reklam Oyunculuğu / Manken / Model Başvurusu Formu


Oyunculuk ve Mankenlik Başvuru Şartları :

1- Oyunculuk ajansımıza her yaştan yeni katılımcıları kabul etmekteyiz.

2- Dizi, sinema filmi, reklam filmi çekimleri gibi çeşitli projelerde değerlendirilmek üzere oyuncu başvuruları gerçekleşmektedir. Stüdyomuzda çekilecek olan fotoğraflarınız ve bilgileriniz katalog halinde sunum yapılarak oyuncu ihtiyacı olan yapım şirketleri ve sektörle ilgili firmalara gösterilecektir. Görüşmeler sonucunda yapım şirketlerinden oyunculuk teklifi geldiğinde Maxi Ajans'a bıraktığınız irtibat bilgilerinizden sizleri bilgilendirmekteyiz.

3- Bay \ Bayan Manken, Model , Katalog mankenliği
için aşağıdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz. Katalog çekimlerinde ve çeşitli projelerde değerlendirilmek üzere ajansımıza kayıt olabilmeniz için kayıt türü seçeneklerinden
size uygun bir bölümü seçiniz.

4- Oyunculuk başvurusu yapan herkes 18 yaşında olduğunu taahhüt eder. 18 yaşın altındaki başvuru adaylarının formlarını kanunen temsilen yetkili velisi yapmak zorundadır. Açıklama kısmınlarından birine durumu belirtiniz.

5- Maxi Ajans oyuncu başvurularını kendi kriterlerine göre değerlendirmektedir. Yapım şirketlerinin isteklerine göre seçim yapılmaktadır. Başvurunuz kabul edildiğinde geri dönüş yapılmaktadır. Başvuru yapan herkes açıklama yapılmaksızın irtibat bilgilerinin haricinde tüm bilgilerinin ve fotoğraflarının web sitemizde yayınlanmasına izin vermiş sayılır.

Başvuru sonuçları için sitemizdeki telefonları aramayınız.
Ajans telefonu bulunmamaktadır.Oyunculuk / Mankenlik / Katalog Mankenliği Başvuru Formu
Genel Bilgiler

Ad Soyad : *
Cinsiyet : *
Doğum Tarihi : *
Kayıt Türü : *
Eğitim Durumu :
   
Saç Rengi : *
 
Göz Rengi : *
Boy : *
 
Kilo : *
Beden : *
E-Mail : *
 
Cep Telefonu : 
örn: 5385671234
  Başında "0" olmadan.
Sabit Telefon :
 
Şehir : *  
     
Diğer Bilgiler :
Müsait olduğunuz günler :
 
Oyunculuk/Mankenlik
Tecrübeleri (Detaylı):
(Boş bırakılabilir.)
Özel yetenekler,
Alınan Eğitimler :
(Boş bırakılabilir.)
 
 
İrtibat bilgilerim haricinde tüm bilgilerimin ve fotoğraflarımın web
sitenizde yayınlanmasına izin verip,
aşağıdaki seçeneği tıklayarak ;
Seçiniz : onayladığımı kabul ediyorum.
Yıldızlı alanları eksiksiz bir şekilde boş bırakmadan doldurunuz .
Yıldızlı alanlar eksik olan başvurular kabul edilmeyecektir.
2. Aşama' ya geçip fotoğraf göndererek formu tamamlayınız.
                     
   
   
   

Casting Ajansı Oyuncu Başvurusu Formu ile ilgili açıklama :

Casting Ajansımız, Internet üzerinde başvuru yapanların kişisel gizliliğinin korunmasına büyük özen göstermektedir. Maxi Prodüksiyon , ajans başvuruları kendi kriterlerine göre değerlendirmekte ve bunlar hakkında açıklama yapmamaktadır. Bu nedenle başvurularınızın sonucunda ajansımıza kabul edilme konusunda bir garanti verilmemektedir.

Oyunculuk ajansı olarak oyuncu portföyümüze günden güne yeni yüzler ve tecrübeli yetenekler eklenmektedir. Cast ajansımız gerek dizi oyuncusu, gerekse reklam oyuncuğu gibi alanlarda oluşturduğu insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip kendi bünyesinde gerçekleştirdiği reklam filmi, tanıtım filmi, dizi oyunculuğu, sinema oyunculuğu ve katalog çekimleri gibi çalışmalarda sizlere hizmet sağlamaktadır.

Ayrıca manken, model ve fuar hostesliği alanlarında yeni başvurular reklam filmi, katalog çekimleri gibi projelerde değerlendirilmektedir.

Türkiye’de bulunan çeşitli yapım şirketleri ile de iş birliği sağlayarak oyuncu portföyümüze geniş kapsamlı iş fırsatı sağlamayı hedeflemekteyiz. Dizi, tiyatro, sinema ve reklam oyunculuğu alanlarında eğitim almış tecrübeli oyuncularımıza gereken hassasiyet ve önemin bilincinde olarak teklifler sunmaktayız. Yeni katımcılarımıza da oyunculuk konusunda çeşitli rol ve karakterlerde oynatabilmek adına gereken ilgiyi ve özeni göstermekteyiz.

Ayrıca oyuncu ihtiyacı olan müşterilerimize web sitemizde, bizlere başvuru yapan oyuncu adaylarının  profesyonel çekilmiş fotoğrafları ile yayınlayarak oyuncularımızı seçme imkanı tanıyoruz. Ajans başvurusu yapan oyuncularımızla en kısa sürede irtibata geçip randevu talep etmekteyiz.

Başvuruda bulanan  kişilere profesyonel  ekibimizce  en iyi şekilde değerlendirilip kendi projelerimizde veya diğer yapım şirketleriyle iletişime geçerek tanıtım, reklam, sinema filmi, müzik klibi ve dizi oyunculuğu gibi projelerde yer vermekteyiz.
 
Maxi Prodüksiyon © Casting Oyuncu Başvurusu,Oyunculuk başvuruları,Bay bayan Model Manken,Ajans Başvurusu