Film Çekimi Teklif formu

reklam ajansı

PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Kendi fotoğraf stüdyomuzda profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla web siteniz veya ürün kataloglarınız için katalog mankeni ile veya mankensiz ürün katalog fotoğrafı çekimi, iç mekan ve dış mekan fotoğraf çekimi hizmetini sunmaya devam etmekteyiz. Giyim firmalarının katalog çekimlerinde profesyonel mankenler ile çekimler yapılmaktadır.Fotoğraf çekimi ile ilgili 0212 657 08 43 nolu telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.Profesyonel fotoğraf çekimi için bizimle iletişime geçiniz.

 Giyim firmaları için katalog çekimleri yapmaktayız. Katalog Çekimi , Ürün Fotoğraf Çekimi, Yerinde fotoğraf çekimi,  Mankenli Katalog çekimleri,  İç Mekan Çekimleri,  Dış Mekan Çekimleri fotoğraf çekim hizmetlerimiz arasındadır.  
Takı, eşya, bilezik, mobilya, mutfak gereçleri, abiye, gelinlik, t-shirt, kot pantolon, pijama, deri, kolye, tekstil ürünleri, giyim, kıyafet, elbise, yemek tabağı, makine parçaları, saat, çanta , ayakkabı, moda vb tüm ürün çekimleri yapılmaktadı
fotoğraf çekimi

Giyim firması - Tekstil Ürün Katalogları İçin Katalog Çekim Fiyatları


Giyim ve tekstil firmalarının ürün katalog çekimleri için 36-38 beden mankenler ile stüdyomuzda profesyonel fotoğraf çekimlerini yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi için 0212 657 08 43 no'lu telefonumuzdan ayarabilir veya web sitemizden arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Ayrıca ekstra olarak tarafımızdan manken ve kuaförde temin edilmektedir.