Film Çekimi Teklif formu

reklam ajansı

TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ FİYATLARI


Firmanızın tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmi çekimidir. Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filmi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak Firma / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi öğeleri en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.. Ayırdığınız bütçeye bağlı olarak 5 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede, uygun fiyatlar ile bizden tanıtım filminizi hazırlattırabilirsiniz. 

Tanıtım filminiz her ortam için uygun olarak hazırlanmalıdır. Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi …vb gibi yerler olabilir.

tanıtım filmi fiyatları

Tanıtım Filmi hangi alanlarda kullanılır ?


Şirket Tanıtım filmi veya kurumsal tanıtım filmleri bir çok alanda kullanılır. Şirketinizi fuarlarda tanıtırken televizyonda tanıtım filminizi gösterilmesi fuara gelen insanların dikkatini çeken bir unsurdur. Genellikle fuarlarda kullanılan tanıtım filmleri ayrıca youtube 'ta veya video sitelerinde yayınlayabilirsiniz. Tanıtım filmi çekimi yapıldıktan sonra web sitenizde göstererek müşterilerinize görsel tanıtım yapabilirsiniz.

Tanıtım filmi çekim aşamaları ise : Tanıtım filminiz için bir kompozisyon belirlenir. Çekim yapılacak alanlar belirlenir. Çekim için ekip ve ekipman hazırlanıp çekimlere başlanır.Firmanız için vermek istediğiniz mesajlar belirlendikten sonra tanıtım metnine dönüştürülür.Bu metin profesyonel bir seslendiremeci ile film gösterimi sırasında okunur. Okunan bu metinler montajda videoya eklenir. Gerekli yerlere sahne geçişleri ve efektler eklenerek en son montaj aşamasıda bittikten sonra HD kalitesinde videonuz hazırlanıp Cd/Dvd ortamına çekilir. Belirlediğiniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması yapmaktayız. Hazırladığımız tanıtım film videosu HD kalitesinde istenilen çözünürlükte hazırlanmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı tanıtım filmi için bizi arayınız.