Mankenlik Başvurusu Manken Başvurusu Mankenlik Ajansı
oyuncu başvurusu

Mankenlik Başvurusu Manken Başvurusu Mankenlik Ajansı


Mankenlik Başvurusu duyurumuza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Kayıt işlemleri tüm hızıyla sürmektedir. Başvuruları kriterlerimize göre belirlemekteyiz. Mankenlik Başvurusu yaptığınızda eğer seçilirseniz size geri dönüş yapmaktayız.


Manken başvurularınız için aşağıdaki linke tıklayınız.


Mankenlik Ajansı Başvurusu

Mankenlik Başvurusu


Mankenlik Ajansı olarak oyuncu portföyümüze günden güne yeni yüzler ve tecrübeli yetenekler eklenmektedir. Mankenlik ajansımız gerek dizi oyuncusu, gerekse reklam oyuncuğu gibi alanlarda oluşturduğu insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip kendi bünyesinde gerçekleştirdiği reklam filmi, tanıtım filmi, dizi oyunculuğu, sinema oyunculuğu ve katalog çekimleri gibi çalışmalarda sizlere hizmet sağlamaktadır.


Mankenlik ajansı olarak oyuncu portföyümüze günden güne yeni yüzler ve tecrübeli yetenekler eklenmektedir.Mankenlik ajansımız gerek dizi oyuncusu, gerekse reklam oyuncuğu gibi alanlarda oluşturduğu insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip kendi bünyesinde gerçekleştirdiği reklam filmi, tanıtım filmi, dizi oyunculuğu, sinema oyunculuğu ve katalog çekimleri gibi çalışmalarda sizlere hizmet sağlamaktadır.


Ayrıca manken, modellik alanlarında yeni başvurular reklam filmi, katalog çekimleri gibi projelerde değerlendirilmektedir.


Türkiye’de bulunan çeşitli yapım şirketleri ile de iş birliği sağlayarak oyuncu portföyümüze geniş kapsamlı iş fırsatı sağlamayı hedeflemekteyiz. Dizi, tiyatro, sinema ve reklam oyunculuğu alanlarında eğitim almış tecrübeli oyuncularımıza gereken hassasiyet ve önemin bilincinde olarak teklifler sunmaktayız. Yeni katımcılarımıza da oyunculuk konusunda çeşitli rol ve karakterlerde oynatabilmek adına gereken ilgiyi ve özeni göstermekteyiz.


Ayrıca Manken ihtiyacı olan müşterilerimize web sitemizde, bizlere cast başvuru yapan oyuncu adaylarının profesyonel çekilmiş fotoğrafları ile yayınlayarak oyuncularımızı seçme imkanı tanıyoruz. Mankenlik başvurusu yapan oyuncularımızla en kısa sürede irtibata geçip randevu talep etmekteyiz.


Mankenlik Başvurusunda bulanan kişilere profesyonel ekibimizce en iyi şekilde değerlendirilip kendi projelerimizde veya diğer yapım şirketleriyle iletişime geçerek tanıtım, reklam, sinema filmi, müzik klibi ve dizi oyunculuğu gibi projelerde yer vermekteyiz.