Manken / Oyuncu Arayanlar - Oyuncu Aranıyor - Dizi veya reklam projesine oyuncu aranıyor , oyuncu ihtiyacımız var diyorsanız aşağıdaki linklerden kadromuza bakabilirsiniz.

Dizi, sinema ve sinema projesine oyuncu arayanlar veya yapım şirketleri gelecekte hazırlanacak projelerinde değerlendirmek üzere bay bayan çocuk oyuncu kadromuza aşağıdaki linki ziyaret ederek,çalışmak istediği oyuncunun oyuncu kodunu bize bildirebilirler.

Bay bayan çocuk oyuncu kadromuzu görmek için tıklayınız...


Bay bayan manken kadromuzu görmek için tıklayınız...
Dizi film sinema reklam projeleri için Bay Bayan Oyuncu Aranıyor !!!

Dizilerde oyuncu olmak veya reklam oyuncusu olmak istiyorsanız ajans başvurusu yapıp Maxi Ajansa kayıt olabilirsiniz.


 
Oyunculuk ajansı olarak oyuncu portföyümüze günden güne yeni yüzler ve tecrübeli yetenekler eklenmektedir. Cast ajansımız gerek dizi oyuncusu, gerekse reklam oyuncuğu gibi alanlarda oluşturduğu insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip kendi bünyesinde gerçekleştirdiği reklam filmi, tanıtım filmi, dizi oyunculuğu, sinema oyunculuğu ve katalog çekimleri gibi çalışmalarda sizlere hizmet sağlamaktadır.

Ayrıca manken, model ve fuar hostesliği alanlarında yeni başvurular reklam filmi, katalog çekimleri gibi projelerde değerlendirilmektedir.

Türkiye’de bulunan çeşitli yapım şirketleri ile de iş birliği sağlayarak oyuncu portföyümüze geniş kapsamlı iş fırsatı sağlamayı hedeflemekteyiz. Dizi, tiyatro, sinema ve reklam oyunculuğu alanlarında eğitim almış tecrübeli oyuncularımıza gereken hassasiyet ve önemin bilincinde olarak teklifler sunmaktayız. Yeni katımcılarımıza da oyunculuk konusunda çeşitli rol ve karakterlerde oynatabilmek adına gereken ilgiyi ve özeni göstermekteyiz.

Ayrıca oyuncu ihtiyacı olan müşterilerimize web sitemizde, bizlere başvuru yapan oyuncu adaylarının  profesyonel çekilmiş fotoğrafları ile yayınlayarak oyuncularımızı seçme imkanı tanıyoruz. Ajans başvurusu yapan oyuncularımızla en kısa sürede irtibata geçip randevu talep etmekteyiz.

Başvuruda bulanan  kişilere profesyonel  ekibimizce  en iyi şekilde değerlendirilip
kendi projelerimizde veya diğer yapım şirketleriyle iletişime geçerek tanıtım, reklam, sinema filmi, müzik klibi ve dizi oyunculuğu gibi projelerde yer vermekteyiz.
 model manken katalog mankeni - Oyuncu başvurusu - Ajans başvurusu - Casting başvurusu -Casting oyuncu başvurusu - Dizi oyunculuğu başvurusu - Dizi Sinema oyunculuk ajans başvurusu - Oyuncu olmak istiyorum - Casting Ajansı - Casting Ajansları - Oyunculuk Ajansları - Oyuncu ajansı - Mankenlik Ajansları - Oyuncular - Mankenler - Bayan oyuncular

Oyuncu Arıyorum , Yapım Şirketi Oyuncular Ajans oyuncu arşivi , Oyuncu listesi , Oyuncu adayları , Ünlü Oyuncular , Cast direktörü , Oyuncu olmak için ne yapmak gerekir , Oyuncu bankası , Oyuncu kayıt , Oyuncu araştır , Oyuncu bul , dizi oyuncusu , sinema oyuncusu , Oyuncu temin eden ajanslar , Oyuncu aranıyor , 18 - 35 yaş arası oyuncu aranıyor , reklam oyuncusu , bay bayan oyuncu adayları,oyuncu nasıl olunur oyuncu arayanlar dizi oyuncusu oyuncular aranıyor oyuncu arayanlar kısa filme oyuncu uzun metraj film kısa metraj filme 18-24 yaş bayan oyuncu aranıyor bay oyuncu aranıyor yeni yüzler aranıyor tecrübeli oyuncu aranıyor yetenekli oyuncu sinema oyunculuğu filmlere oyuncu  yapım şirketi oyuncu arıyor prodüksiyon şirketi oyuncu aramaktadır deneyimli oyuncular aranıyor deneyimsiz oyuncu aranıyor dizi oyuncusu aranıyor tv kanalına oyuncu aranmaktadır.
katalog mankeni Uzun Metraj Sinema Filmi için kısa Metraj Sinema Filmi için dizi film sinema reklam oyuncusu aranıyor tecrübeli tecrübesiz yeni yüzler aranıyor Dizi Sinema Reklam filmi için
20 Dakika
Alemin Kralı
Alev Alev
Ali Ayşeyi Seviyor
Arka Sokaklar
Avrupa Avrupa
Behzat Ç
Ben Onu Çok Sevdim
Beni Böyle Sev
Benim İçin Üzülme
Bizim Okul
Böyle Bitmesin
Deniz Yıldızı
Dila Hanım
Fırıldak Ailesi
Harem
Hayat Devam Ediyor
Huzur Sokağı
Yalan Dünya
Yer Gök Aşk
Yol Ayrımı
İntikam
işler Güçler
Kanıt
Karadayı
Kayıp Şehir
Krem
Kurtlar Vadisi Pusu
Kuzey Güney
Lale Devri
Leyla ile Mecnun
Merhaba Hayat
Merhamet
Öyle Bir Geçer Zamanki
Pis Yedili
Sakarya Fırat
Şefkat Tepe
Subat
Tozlu Yollar
Umutsuz Ev Kadınları
Veda
Maxi Prodüksiyon © Mankenlik Ajansı Manken Ajansı Model Ajansı Modellik ajansı Manken Ajansları Manken Cast Mankenler Modeller