Dizi film sinema reklam için Oyuncu Başvurusu Oyuncu Başvuruları Oyunculuk Kayıt
Oyunculuk için ajans başvuru formu doldurup Maxi Ajansa kayıt olabilirsiniz.Oyuncu Başvurusu ve Mankenlik Başvurusu duyurumuza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Kayıt işlemleri tüm hızıyla sürmektedir.
Başvuruları kriterlerimize göre belirlemekteyiz. Ajans Başvurusu yaptığınızda eğer seçilirseniz size geri dönüş yapmaktayız.

Oyunculuk ve Manken başvurularınız için aşağıdaki linke tıklayınız.


 
Oyuncu ajansı olarak oyuncu portföyümüze günden güne yeni yüzler ve tecrübeli yetenekler eklenmektedir. Cast ajansımız gerek dizi oyuncusu, gerekse reklam oyuncuğu gibi alanlarda oluşturduğu insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip kendi bünyesinde gerçekleştirdiği reklam filmi, tanıtım filmi, dizi oyunculuğu, sinema oyunculuğu ve katalog çekimleri gibi çalışmalarda sizlere hizmet sağlamaktadır.

Ayrıca manken, modellik alanlarında yeni başvurular reklam filmi, katalog çekimleri gibi projelerde değerlendirilmektedir.

Türkiye’de bulunan çeşitli yapım şirketleri ile de iş birliği sağlayarak oyuncu portföyümüze geniş kapsamlı iş fırsatı sağlamayı hedeflemekteyiz. Dizi, tiyatro, sinema ve reklam oyunculuğu alanlarında eğitim almış tecrübeli oyuncularımıza gereken hassasiyet ve önemin bilincinde olarak teklifler sunmaktayız. Yeni katımcılarımıza da oyunculuk konusunda çeşitli rol ve karakterlerde oynatabilmek adına gereken ilgiyi ve özeni göstermekteyiz.

Ayrıca oyuncu ihtiyacı olan müşterilerimize web sitemizde, bizlere başvuru yapan oyuncu adaylarının  profesyonel çekilmiş fotoğrafları ile yayınlayarak oyuncularımızı seçme imkanı tanıyoruz. Ajans başvurusu yapan oyuncularımızla en kısa sürede irtibata geçip randevu talep etmekteyiz.

Başvuruda bulanan  kişilere profesyonel  ekibimizce  en iyi şekilde değerlendirilip
kendi projelerimizde veya diğer yapım şirketleriyle iletişime geçerek tanıtım, reklam, sinema filmi, müzik klibi ve dizi oyunculuğu gibi projelerde yer vermekteyiz.
 

Dizi Sinema  ve reklam oyuncu ajans başvuruları devam etmektedir.

Oyuncuları görmek için tıklayınız...

model manken katalog mankeni - Oyuncu başvurusu - Ajans başvurusu - Casting başvurusu -Casting oyuncu başvurusu - Dizi oyunculuğu başvurusu - Dizi Sinema oyunculuk ajans başvurusu - Oyuncu olmak istiyorum - Casting Ajansı - Casting Ajansları - Oyunculuk Ajansları - Oyuncu ajansı - Mankenlik Ajansları - Oyuncular - Mankenler - Bayan oyuncular

Maxi Prodüksiyon ©