Film Çekimi Teklif formu

reklam ajansı

1


tanıtım filmi çekimleri

TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ


Firmanızın tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmidir. Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filmi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak Firma / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi öğeleri tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.

tanıtım filmi çekimi

HAVA ÇEKİMİ / HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ


Hazırlanan tanıtım filmleri için metrekaresi büyük alanlarda HD KAMERA VE DRONELAR ile havadan video çekimi yapmaktayız. Ultra HD görüntü kalitesinde son teknoloji kamera ve drone'larımız, tecrübeli görüntü yönetmenlerimizin ellerinde mükemmel projelere imza atıyorlar. Hava çekimi, Havadan video çekimi hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ


Firmanızın tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmi çekimidir. Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filmi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak Firma / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi öğeleri en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.. Ayırdığınız bütçeye bağlı olarak 5 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede, uygun fiyatlar ile bizden tanıtım filminizi hazırlattırabilirsiniz. 

Tanıtım filminiz her ortam için uygun olarak hazırlanmalıdır. Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi …vb gibi yerler olabilir.

tanıtım filmi fiyatları