info@maxiproduksiyon.com
Müşteri Hizmetleri : 0212 657 08 43
IMG-LOGO
0212 657 08 43

Dizi Film Sinema Reklam Filmleri İçin Oyuncu Başvurusu
Dizi Film, Sinema ve Reklam Oyunculuğu
Oyuncu Başvurusu Formu


1- Oyunculuk ajansımıza her yaştan yeni katılımcıları kabul etmekteyiz.


2- Dizi, sinema filmi, reklam filmi çekimleri gibi çeşitli projelerde değerlendirilmek üzere oyuncu başvuruları gerçekleşmektedir.Bay Bayan Oyuncu, Bay \ Bayan Manken, Model , Katalog mankenliği için aşağıdaki formu doldurunuz.


Oyunculuk ve Manken başvurusu için aşağıdaki formu doldurunuz.Oyuncu Başvurusu Formu

Bay Bayan Oyuncu Başvurusu


Oyunculuk ajansı olarak oyuncu portföyümüze günden güne yeni yüzler ve tecrübeli yetenekler eklenmektedir. Cast ajansımız gerek dizi oyuncusu, gerekse reklam oyuncuğu gibi alanlarda oluşturduğu insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip kendi bünyesinde gerçekleştirdiği reklam filmi, tanıtım filmi, dizi oyunculuğu, sinema oyunculuğu ve katalog çekimleri gibi çalışmalarda sizlere hizmet sağlamaktadır.Dizi, sinema, reklam filmi gibi projelere oyuncu başvurusu yapılabilmektedir. Ayrıca manken, model ve fuar hostesliği alanlarında yeni başvurular reklam filmi, katalog çekimleri gibi projelerde değerlendirilmektedir.


Türkiye’de bulunan çeşitli yapım şirketleri ile de iş birliği sağlayarak oyuncu portföyümüze geniş kapsamlı iş fırsatı sağlamayı hedeflemekteyiz. Dizi, tiyatro, sinema ve reklam oyunculuğu alanlarında eğitim almış tecrübeli oyuncularımıza gereken hassasiyet ve önemin bilincinde olarak teklifler sunmaktayız. Yeni katımcılarımıza da oyunculuk konusunda çeşitli rol ve karakterlerde oynatabilmek adına gereken ilgiyi ve özeni göstermekteyiz. Oyuncu başvurusu sonrasında ihtiyaca göre oyuncu adayı gerçek başvuru ve katılım için seçilirse çekimler için görüşmeye, fotoğraf çekimlerine çağırılacaktır.Casting Ajansı Oyuncu Başvurusu Formu ile ilgili açıklama :


Casting Ajansımız, Internet üzerinden oyuncu başvurusu yapanların kişisel bilgilerinin gizliliğinin korunmasına büyük özen göstermektedir.


Anahtar Kelimeler : Casting Başvurusu, oyuncu başvuruları, dizi oyuncu başvuruları, oyuncu başvurusu formu, oyunculuk başvurusu, casting ajansı, oyunculuk ajansı, oyuncu ajansı, oyuncu olmak istiyorum, oyuncu olmak için ajans, reklam filmi oyuncusu, oyuncu adayları , dizi sinema oyunculuk başvurusu , oyuncu aranıyor, oyunculuk eğitimi almış oyuncu adayları, oyuncu temini, manken model başvurusu, Oyunculuk Platformu, Oyunculuk Ajansları ve Yapımcılar için oyuncu temini, Erkek oyuncu aranıyor, Kadın Oyuncu aranıyor.