facebook     youtube     linkedin     

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
• Fabrika Tanıtım Filmi
Fabrika Tanıtım Filmi, firmalar tarafından en çok çekimi istenilen prodüksiyon hizmetidir. Fabrika Tanıtım filmi çekiminde fabrika çalışanları, fabrikada ki makineler ve fabrikanın genel işleyişi çekilir. Bazı fabrika çekimlerinde çalışanlarla birlikte fabrikadaki makina parkurunu en iyi şekilde göstermek yeterlidir. Bazı fabrika çekimlerinde ise üretilen ürünlerin bütün aşamalarını gösterilmesi gerekebilir. 

Eğer bir fabrika işletiyorsanız tanıtımı için mutlaka bir fabrika tanıtım filmi çektirmelisiniz. Çünkü insanlar fabrikanızı dolaşmadan tüm makine parkurunuzu görecek ve fabrikanızda ki üretim aşamalarının nasıl olduğunu çekilen film de bilecektir. Bu firmanızın bilinirliğine ve müşterilerinizin fabrikanız hakkında bilgi sahibi olma ikmanı tanır.

Fabrika tanıtım film çekimi şirketinizin yada kurumunuzun tanıtımında çok etkilidir. Kurum yada firmanızın tanıtımı düşünüldüğünde artık tanıtım filmi lüksten çıkıp bir ihtiyaç haline gelmiştir. Fabrika tanıtım filmi markanıza değer katmasıyla birlikte insanlara işinizi nasıl yaptığınızı anlatma imkanı bulursunuz. Fabrikanız için tanıtım filmi çekimi sektördeki gücünüzü ortaya çıkarır. 

Fabrika tanıtım filmi sizin firmanızı tekrar tekrar anlatmanıza ihtiyaç duymamanızı ve tek bir fabrika tanıtım videosu ile dünyanın her yerine bu videoyu ulaştırmanıza olanak sağlar. Fabrika çekimlerinde çalışanların güvenlik ekipmanlarını kullanması önemlidir. Çekimlere başlanılmadan evvel fabrikanın temizliği, çalışanların eldiven, baret vb. tüm güvenlik ekipmanlarının kullanması önemlidir.

Müşterilerinizin çoğu fabrikanızı merak ediyor, şirketinizi görmek ve firmanız hakkında bilgiler edinmek istiyorlar. 

Fabrika tanıtım filmi firmanız ile ilgilenen insanların fabrikanızı dolaşmadan videoda görülmesini ve ürün imalat makineleriniz hakkında bilgi sahibi olunabilmesini sağlamaktadır. 

İnsanların şirketinizi tanıması ve bilgi sahibi olması fabrika tanıtım videosu ile bu yüzden çok daha kolaydır. 

Fabrika tanıtım dilerseniz müzikli altyapısı ile sadece görüntü sunarak veya şirketinizi tanıtan bir profesyonel seslendirmen ile de hazırlanabilmektedir. 

Türkiye'nin önemli kurum ve firmalarına, fabrikalara tanıtım filmi çeken Maxi Prodüksiyon, sizlere de en uygun fabrikanız için tanıtım filmi seçeneğini sunacaktır. 

Fabrika tanıtım filminin hazırlık aşamalarından öncesinde fabrikanın metrekaresi, makine parkuru hakkında bilgiler edinir ve fabrika tanıtım filmi çekimi için hangi ekipmanların kullanılacağını kararlaştırırız. Dilerseniz fabrikanızın dış çekimleri için drone ile havadan video çekimi de yapabiliriz.

Fabrika tanıtım filmini fuarlarda, seminerlerde, internette, youtube kanallarında, sektörel yayınlarda ve şirket web sitenizde yüksel çözünürlük ile yayınlayabilirsiniz. 

Fabrika tanıtım filmi fiyatları hakkında bilgi ve fiyat teklifi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.fabrika tanıtım filmi çekimi