facebook     youtube     linkedin     

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
• Fuar Tanıtım Filmi
Fuar Tanıtım Filmi, firmalar tarafından en çok çekimi istenilen prodüksiyon hizmetidir. Fuar Tanıtım filmi kapsamında genellikle firma ofis ve çalışanların çekimi, fabrika çekimi, yemekhane çekimi, firma yada şirket binasının havadan video çekimi, depo alanlarının çekimi, makine parkuru çekimi, ürünlerin ve bina katlarının çekimi, firma sahibinin röportaj çekimi gibi hizmetler sunulmaktadır. 

Fuarlarda kullanabileceğiniz bu filmi fuardaki Tv'lerde ve bir çok ortamda yayınlayabilirsiniz. Fuarda dolaşan insanlara çekilen fuar videosu; firmanızın nasıl çalıştığını, dünden bugüne nasıl hizmetler sunduğunuzu, şirketinizin misyonu ve vizyonu hakkında bilgi verebilmeniz ve görtermenize olanak sağlar.

Fuar Tanıtım filmi şirketinizin yada kurumunuzun tanıtımında çok etkilidir. Kurum yada firmanızın tanıtımı düşünüldüğünde artık Fuar Tanıtım filmi lüksten çıkıp bir ihtiyaç haline gelmiştir. Fuar Tanıtım filmi markanıza değer katmasıyla birlikte insanlara işinizi nasıl yaptığınızı anlatma imkanı bulursunuz. Fuar Tanıtım filmi sektördeki gücünüzü ortaya çıkarır. 

Fuar Tanıtım filmi sizin firmanızı tekrar tekrar anlatmanıza ihtiyaç duymamanızı ve tek bir tanıtım videosu ile dünyanın her yerine bu videoyu ulaştırmanıza olanak sağlar. 

İnsanların çoğu firmanızı merak ediyor, şirketinizi görmek ve firmanız hakkında bilgiler edinmek istiyorlar. 

Fuar Tanıtım filmi firmanız ile ilgilenen insanların fabrikanızı dolaşmadan videoda görülmesini ve ürün imalat makineleriniz hakkında bilgi sahibi olunabilmesini sağlamaktadır. 

İnsanların şirketinizi tanıması ve bilgi sahibi olması Fuar Tanıtım filmi ile bu yüzden çok daha kolaydır. 

Fuar Tanıtım dilerseniz müzikli altyapısı ile sadece görüntü sunarak veya şirketinizi tanıtan bir profesyonel seslendirmen ile de hazırlanabilmektedir. 

Türkiye'nin önemli kurum ve firmalarına Fuar Tanıtım çeken Maxi Prodüksiyon, sizlere de en uygun Fuar tanıtım filmi seçeneğini sunacaktır. 

Fuar Tanıtım filmi hazırlama öncesinde firmanız hakkında bilgiler edinir ve Fuar tanıtım filmi çekimi için hangi ekipmanların kullanılacağını kararlaştırırız. 

Fuar Tanıtım filmini fuarlarda, internette, youtube kanallarında, sektörel yayınlarda ve şirket web sitenizde yüksel çözünürlük ile yayınlayabilirsiniz. 

Fuar Tanıtım filmi fiyatları ve fiyat teklifi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.Fuar Tanıtım Filmi Çekimi etkinlik çekimi