facebook     youtube     linkedin     

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
• gizlilik
save the puka oyunu her yaşa uygundur. save the puka oyunu indirildiğinde uygulama içinde hiç bir bilgi saklanmaz. save the puka oyunu çocuklara uygundur.save the puka oyunu geliştiricisi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. save the puka oyunu kayıtlı kullanıcıların ait isim, yaş, adres, e-posta, telefon numarası..vb. kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi oyun, uygulama yada web sitesinde yayınlamaz. Kullanıcıların cep telefonlarında android sistemleri Türkçe dil ise kullanıcılar Türkçe oyun desteğinden yararlanması için cep telefonun dili kontrol edilmektedir.save the puka oyununu indiren kullanıcıların bilgileri üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.


Space Fly oyunu her yaşa uygundur. Space Fly oyunu indirildiğinde uygulama içinde hiç bir bilgi saklanmaz. Space Fly oyunu çocuklara uygundur.Space Fly oyunu geliştiricisi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. save the puka oyunu kayıtlı kullanıcıların ait isim, yaş, adres, e-posta, telefon numarası..vb. kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi oyun, uygulama yada web sitesinde yayınlamaz. Kullanıcıların cep telefonlarında android sistemleri Türkçe dil ise kullanıcılar Türkçe oyun desteğinden yararlanması için cep telefonun dili kontrol edilmektedir.Space Fly oyununu indiren kullanıcıların bilgileri üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.
Mini Fun Climb Race oyunu her yaşa uygundur. Mini Fun Climb Race oyunu indirildiğinde uygulama içinde hiç bir bilgi saklanmaz. Mini Fun Climb Race oyunu çocuklara uygundur.Mini Fun Climb Race oyunu geliştiricisi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. save the puka oyunu kayıtlı kullanıcıların ait isim, yaş, adres, e-posta, telefon numarası..vb. kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi oyun, uygulama yada web sitesinde yayınlamaz. Kullanıcıların cep telefonlarında android sistemleri Türkçe dil ise kullanıcılar Türkçe oyun desteğinden yararlanması için cep telefonun dili kontrol edilmektedir.Mini Fun Climb Race oyununu indiren kullanıcıların bilgileri üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

save the puka