facebook     youtube     linkedin     

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
• Hastane Tanıtım Filmi
Hastane Tanıtım Filmi, özel hastaneler ve diş hekimlerinin klinikleri tarafından en çok çekimi istenilen prodüksiyon hizmetidir. Hastane tanıtım filmi kapsamında ekipman çekimi, doktorların röportajı, hasta odaları, bina katlarının çekimi, gibi hizmetler sunulmaktadır. Hastanenin temizliğini ve bir düzeni olduğunu göstermek, hastaların ve hasta yakınlarının iyi ağırlandığını göstermek hastane çekimlerinde önemlidir.

Hastane tanıtım filmi kurumunuzun tanıtımında çok etkilidir.  Sağlık dektöründe hastane tanıtımı için hizmet verdiğiniz sağlık kurumunuzun tüm özelliklerini ön plana çıkaran bir tanıtım şeklidir.  İnsanlara hastaneniz hakkında bilgiler sunmak, onların nasıl bir hastanede tedavi olacaklarını anlatmak önemlidir.

İnsanların hangi özel hastanenin iyi şartlar altında hizmet verdiğini bilmek istedikleri bilinmelidir. 

Özel sağlık sektöründe özel hastanelerin bilinirliği ve güvenilirliğini ön plana çıkartmak günümüz teknolojisinde en iyi tanıtım filmi ile sağlanmaktadır. 

Hastane Tanıtım Filmi ve Kurumsal Tanıtım Videosu, aynı zamanda doktor bilgilendirme videoları hastanenizin marka değerini ve kalitesini arttırmaktadır. 

Büyük özen ile çekilen hastanenizin tanıtım filmini büyük kitlelere ulaştırabilir ve sağlık sektöründe özel hastanenizin en iyi tanıtımını yapabilirsiniz.

Dünya standartlarında vermiş olduğunuz sağlık hizmeti ile Türk sağlık sektörüne katkınızı en iyi hastane tanıtım filmi ile anlatabilirsiniz.

İnsanların özel hastaneler arasında hastanenizi tanıması ve bilgi sahibi olması bu yüzden hastane tanıtım filmi ile çok daha kolaydır. 

Ultrasondan röntgene, yoğun bakım ünitesinden kan tahlil laboratuvarına kadar son derece donanımlı hastanenizin her bölgesi tanıtım filminde yer alır. Dilerseniz hastane yönetimi ve hastane doktorları ile röportaj çekimi yapıp tanıtım filminize ekleyebiliriz. 

Hastane tanıtım filmi dilerseniz müzikli altyapısı ile sadece görüntü sunarak veya şirketinizi tanıtan bir profesyonel seslendirmen ile de hazırlanabilmektedir. 

Türkiye'nin önemli kurum ve özel hastane ve özel kliniklere hastane tanıtım filmi çeken Maxi Prodüksiyon, sizlere de en uygun tanıtım filmi seçeneğini sunacaktır. 

Hastane tanıtım filmi hazırlama öncesinde hastaneniz ve doktorlar hakkında bilgiler edinir ve tanıtım filmi çekimi için hangi ekipmanların kullanılacağını kararlaştırırız.  Dilerseniz hastanenin dış çekimlerinde drone ile havadan video çekimi de yapmaktayız.

Hastane tanıtım filmini internette ve özel hastanenizin web sitesinde ve dileğiniz tanıtım ihtiyacı duyduğunuz her yerde yüksek çözünürlük ile yayınlayabilirsiniz. 

Hastane Tanıtım filmi fiyatları ve fiyat teklifi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

hastane tanıtım filmi çekimi