facebook     youtube     linkedin     

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
• Havadan Video Çekimi
Havadan video çekimi, hazırlanan tanıtım filmleri için metrekaresi büyük alanlarda KAMERA VE DRONELAR ile  yapılmaktadır. Son teknoloji kamera ve drone'larımız, tecrübeli görüntü yönetmenlerimizin ellerinde mükemmel projelere imza atıyorlar. 

Havadan video çekimi,  Hava çekimi, havadan görüntü çekimi adlarıyla da anılmaktadır.  Hava çekimi, havadan görüntü çekimi hakkında bilgi almak ve havadan video çekimi fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Havadan video çekimi için profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile havadan görüntüleme konusunda video ve fotoğraf gibi her türlü ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktayız. Havadan video çekimi sayesinde, filmlerde, büyük fabrikalarda, kuş bakışı gösterimi yapılacak alanlarda, reklam filmlerinde, geniş açı ile alanın büyüklüğünün gösterimi sağlanmaktadır.Havadan video çekimi için izin alınmalıdır. Özel mülkler haricinde çoğu alanda çekimlerini yapmak ülkemizde izne tabidir. Havadan video çekimi yapan yönetmenlerimiz kendileri için gerekli izinleri almaktadır. Fakat çekimi yapılacak alanın konumuna göre sizlerle tekrar görüşmemiz ve bilgi vermemiz gerekebilir.

Maxi Prodüksiyon tanıtım filmi, reklam filmi çekimi, ürün çekimi, havadan video ve fotoğraf çekimi gibi profesyonel ekibi ile sizlere uygun çözümler sunar. 

Hava Çekimi - Havadan Drone Çekimi - Havadan Fotoğraf Çekimi - Havadan Video Çekimleri - Drone Çekim Fiyatları - İstanbul Havadan Görüntüleme ve Havadan video çekimi fiyatları, tanıtım filmi fiyatları ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Havadan video çekimi