facebook     youtube     linkedin     

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
• Kurumsal Tanıtım Filmi
Kurumsal Tanıtım Filmi, firmalar tarafından en çok çekimi istenilen prodüksiyon hizmetidir. Hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tanıtmak, akılda kalmak ve hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşmanın yolu firmanızın tanıtım filmi ile başlar.

Kurumsal film çekimi kapsamında genellikle firma ofis ve çalışanların çekimi, fabrika çekimi, yemekhane çekimi, firma yada şirket binasının havadan video çekimi, depo alanlarının çekimi, makine parkuru çekimi, ürünlerin ve bina katlarının çekimi, firma sahibinin röportaj çekimi gibi hizmetler sunulmaktadır. 

Firmanıza film çekimi yaptırdığınızda hedef kitleyi bilgilendirmek ve o hedef kitleye tarif etme imkanı bulursunuz. Kişi, kurum, ürün, fabrika ya da hizmeti tanıtmanızda filmi izleyen kişilere ilgi çekici görsel ve işitsel şov sunarsınız.
Şirketinize özel çekilecek bir tanıtım filmi şirketinizin yada kurumunuzun tanıtımında çok etkili olacaktır. 

Kurum yada firmanızın tanıtımı düşünüldüğünde bir çok iletişim ve tanıtım kaynağını geri de bırakarak artık kurumsal tanıtım filmi lüksten çıkıp bir ihtiyaç haline gelmiştir. 
Kurumsal tanıtım videosu markanıza değer katmasıyla birlikte insanlara işinizi nasıl yaptığınızı anlatma imkanı bulursunuz. Kurumsal tanıtım videosu sektördeki gücünüzü ortaya çıkarır.

Kurumsal tanıtım filmi, firmanızı tekrar tekrar anlatmanıza ihtiyaç duymamanızı ve tek bir tanıtım videosu ile dünyanın her yerine bu videoyu ulaştırmanıza olanak sağlar.

İnsanların çoğu firmanızı merak ediyor, şirketinizi görmek ve firmanız hakkında bilgiler edinmek istiyorlar. Öyle ki hiç bir insan güven duymadan çalışmak istemez.

Kurumsal tanıtım video çekimi firmanız ile ilgilenen insanların fabrikanızı dolaşmadan videoda görülmesini ve ürün imalat makineleriniz hakkında bilgi sahibi olunabilmesini sağlamaktadır.

İnsanların şirketinizi tanıması ve bilgi sahibi olması kurum tanıtım filmi çekimi ile bu yüzden çok daha kolaydır.

Kurumsal tanıtım filmi dilerseniz müzikli altyapısı ile sadece görüntü sunarak veya şirketinizi tanıtan bir profesyonel seslendirmen ile de hazırlanabilmektedir. 
Maxi Prodüksiyon, tüm prodüksiyon hizmetlerini profesyonel ekip ve ekipmanlarla hazırlayan çözüm ortağınızdır.
Türkiye'nin önemli kurum ve firmalarına şirket tanıtım filmi çeken Maxi Prodüksiyon, sizlere de en uygun kurumsal tanıtım filmi seçeneğini sunacaktır.

Kurumsal tanıtım filmi hazırlama öncesinde firmanız hakkında bilgiler edinir ve Kurumsal tanıtım filmi çekimi için hangi ekipmanların kullanılacağını kararlaştırırız.

Bu tanıtım filmini fuarlarda, seminerlerde, internette, youtube kanallarında, sektörel yayınlarda ve şirket web sitenizde yüksel çözünürlük ile yayınlayabilirsiniz.  Tanıtım filmi çekimi hazırlatmak ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal tanıtım filmi fiyatları ve fiyat teklifi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

kurumsal tanıtım filmi