facebook     youtube     linkedin     

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
• Okul Tanıtım Filmi
Öğrencilerin ve ebeveynlerin okulunuzu tanıması ve bilgi sahibi olması için okul tanıtım filmi hazırlanması okulunuzun bilinirliği açısından yararlı olacaktır. Özel okul sahiplerinin öğrencilere ve ebeveynlerine okullarını tanıtmasının en iyi yolu tanıtım filmi hazırlatmaktır. 
Pek çok özel okul tanıtım materyalleri ile ebeveynlere ve öğrencilere ulaşmaya çalışmaktadırlar. Öğrencilerin okul tercihlerinde bir çok özel okul öğrencilere ulaşmak ve okul tanıtımı yapmak istemektedirler. 
Sizde bir özel okul sahibiyseniz bu ihtiyaçlarınız karşılamak için profesyonel ekip,ekipmanlarımızla ve okul çekimi konusunda tecrübeli prodüksiyon ekibimizle hizmetinizdeyiz.


Gerek okul tanıtım günlerinde gerek internet ve web sitelerinde paylaşabileceğiniz bu okul tanıtım filmleri çok büyük izleyici kitlesine sahiptir. Özellikle okulunuzu merak edenler izledikleri bir çok okul videosu arasından en çok inandığı ve sevdiği okula kayıt olmaktadırlar. Eğer okulunuza ait okul tanıtım filmi yoksa bu teknoloji ve internet çağında insanlara ulaşamıyorsunuz demektir.  
Okul tanıtım çekiminde okulun eğitim kadrosunun, çalışanların, derslik ve sınıflarının, laboratuvarların ve çalışma alanlarının gösterilmesi sağlanır.   
Okul seçimi hem ebeveynler hem de öğrenciler için oldukça önemlidir. Bu yüzden kişilerin okul tercihi yaparken eğitim göreceği yeri özenle seçtiği de bir gerçektir. Söz konusu eğitim olduğunda tercihte bulunmak zordur. İşte bu sebeple okul tanıtım filmleri eğitim kurumunuzun güçlü yanlarını öne çıkartır. 

Okul Tanıtım filmi kurumunuzun tanıtımında çok etkilidir. Okulun tanıtımı düşünüldüğünde artık Okul Tanıtım filmi lüksten çıkıp bir ihtiyaç haline gelmiştir. Okul tanıtım filmi markanıza değer katmasıyla birlikte insanlara okulunuzun nasıl bir okul olduğunu anlatma imkanı bulursunuz. Okul Tanıtım filmi eğitim sektördeki gücünüzü ortaya çıkarır. 

Okul tanıtım filmi okulunuzu tekrar tekrar anlatmanıza ihtiyaç duymamanızı ve tek bir okul tanıtım videosu ile dünyanın her yerine bu videoyu ulaştırmanıza olanak sağlar. 

Öğrenci ve ebeveynlerin çoğu okulunuzu merak ediyor, okulu görmek ve okul hakkında bilgiler edinmek istiyorlar. 

Okul Tanıtım filmi ile okulunuzu merak eden insanların okulunuzu dolaşmadan videoda görülmesini, eğitim sisteminiz ve sınıflarınız hakkında öğrencilerin bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır. 

İnsanların okulunuzu tanıması ve bilgi sahibi olması Okul Tanıtım filmi ile bu yüzden çok daha kolaydır. 

Okul Tanıtım filmi dilerseniz müzikli altyapısı ile sadece görüntü sunarak veya şirketinizi tanıtan bir profesyonel seslendirmen ile de hazırlanabilmektedir. 

Türkiye'nin önemli kurum ve okullarına okul tanıtım filmi çeken Maxi Prodüksiyon, sizlere de en uygun okul tanıtım filmi seçeneğini sunacaktır. 

Okul Tanıtım filmi hazırlama öncesinde okulunuz hakkında bilgiler edinir ve okul tanıtım filmi çekimi için hangi ekipmanların kullanılacağını kararlaştırırız.  Ayrıca okulunuzun dış çekimlerini drone'lar ile havadan video çekimi de yapmaktayız.

Okul Tanıtım filmini tanıtım tercih günlerinde, Tvlerde, internette ve okul web sitenizde yüksel çözünürlük ile yayınlayabilirsiniz. 

Okul Tanıtım filmi fiyatları ve fiyat teklifi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Özel okul tanıtım filmi okul eğitim filmi