facebook     youtube     linkedin     

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
• Otel Tanıtım Filmi
Otel Tanıtım Filmi, otelinin tanıtımı ile müşterilerinin kalacağı oteli tercih etmesine katkı sağlar. Otel sahipleri için otel tanıtımı en iyi film çekimi ile gerçekleşir. 

Otelinizdeki odaları, lobisini, çalışanlarınızı ve hizmetlerinizi gösterme olanağı Otel ( Hotel ) tanıtım filmi ile mümkündür. Otelinizdeki odaların çekimi haricinde yemekhane ve yemek salonun çekilmesi de gerekir. Otelinizin temizliği, özellikleri ön plana çıkartılır. 

Otel Tanıtım filmi otel tanıtımında çok etkilidir. Otelinizin tanıtımı düşünüldüğünde artık otel (hotel) tanıtım filmi lüksten çıkıp bir ihtiyaç haline gelmiştir.

 Otel Tanıtım filmi markanıza değer katmasıyla birlikte insanlara otelinizde nasıl hizmet sunduğunuzu anlatma imkanı bulursunuz. Otel Tanıtım filmi turizm sektördeki gücünüzü ortaya çıkarır. 

Otel Tanıtım filmi sizin firmanızı tekrar tekrar anlatmanıza ihtiyaç duymamanızı ve tek bir Otel tanıtım videosu ile dünyanın her yerine bu videoyu ulaştırmanıza olanak sağlar. 

İnsanların çoğu otelinizi merak ediyor, otelinizi görmek ve otel hakkında bilgiler edinmek istiyorlar.  

Otel Tanıtım filmi otelinizin odalarının şıklığının, temizliğinin videoda görülmesini ve oteli nasıl işlettiğiniz hakkında bilgi sahibi olunabilmesini sağlamaktadır. 

İnsanların şirketinizi tanıması ve bilgi sahibi olması Otel Tanıtım filmi ile bu yüzden çok daha kolaydır. 

Otel tanıtım filmi; otelinizle ya da otel zinciriniz ile ilgili bütün bilgileri, oda sayısı, bölgesi, hizmetleri anlatmayı amaçlayan video içeriklerdir. Otel tanıtım videoları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Otel videoları yada hotel tanıtım videosu olarak geçen bu tanıtım filmlerinde insanların otelinizi tercih etmesi için tüm ayrıntılar düşünülerek çekimleri yapılmaktadır.  

Dilerseniz müzikli, dilerseniz otelinizi anlattığınız bir röportaj ile dilerseniz seslendirmen ile otel tanıtım videosu çekilmektedir.

Otel çekimi dilerseniz müzikli altyapısı ile sadece görüntü sunarak veya şirketinizi tanıtan bir profesyonel seslendirmen ile de hazırlanabilmektedir. 

Artık bir çok otel sahibi turizm sektöründe diğer oteller arasındaki farkını, özelliklerini gösterebilmek için otel tanıtım filmi çektirmektedir.

Türkiye'nin her yerine, tüm tatil beldeleri ve şehirlerindeki önemli otellerine ve turizm işletmelerine otel tanıtım filmi çeken Maxi Prodüksiyon, sizlere de en uygun tanıtım filmi seçeneğini sunacaktır. 

Otel tanıtım filmi hazırlama öncesinde firmanız hakkında bilgiler edinir ve tanıtım filmi çekimi için hangi ekipmanların kullanılacağını kararlaştırırız. 

Otel Tanıtım filmini internette, youtube kanallarında, sektörel yayınlarda ve şirket web sitenizde yüksek çözünürlük ile yayınlayabilirsiniz. Sizde otelinizi tanıtmak ve turizm sektöründe otelinizi en iyi şekilde gösterebilmek istiyorsanız uygun fiyatlara otel çekimi yaptırabilirsiniz. 

Otel çekimini profesyonel ekip ve ekipmanlar ile hazırlamaktayız.

Otel Tanıtım filmi fiyatları ve fiyat teklifi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

otel tanıtım filmi çekimi hotel