facebook     youtube     linkedin     

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
Casting Oyuncu Başvurusu Oyunculuk Başvurusu Ajans Başvurusu
• Oyuncu BaşvurusuCasting Oyuncu Başvurusu formu sayfamızda bilgilerinizi oyunculuk ajansımıza gönderdiğinizde başvuru gönderen oyuncu adayları ön değerlendirmeye alınır. Eğer uygun görülürse bıraktığınız bilgiler ile sizlere geri dönüş yapılır.

1- Casting Oyunculuk ajansı olarak her yaştan yeni katılımcıları kabul etmekteyiz.


2- Dizi, sinema filmi, reklam filmi oyunculuk gibi çeşitli projelerde değerlendirilmek üzere oyuncu başvuruları gerçekleşmektedir.

3. Oyunculuk ajansına siteden oyuncu başvurusu yapmak, oyunculuk ajansına kayıt yaptırmak anlamına gelmemektedir. Ajans başvurunuz tarafımızdan incelenip değerlendirilirse kayıt işlemleri için size haber ve bilgi verebiliriz.

Oyunculuk Başvurusu için aşağıdaki formu doldurup gönderiniz.


Casting Ajansı Oyuncu Başvuru Formu


Başvuru Tarihi


Ad - Soyad


Şehir


Doğum Tarihi

Telefon Numarası

Eposta Adresiniz

Boy (Cm)

Kilo(Kg)

Beden

Cinsiyet

Öğrenim Durumunuz

Fotoğraf 1:


Fotoğraf 2:


Fotoğraf 3:


Fotoğraf 4:


Oyunculuk Tecrübeleriniz

Oyunculuk Yetenekleriniz

Eklemek istediğiniz bir konu var mı?
Dizi Film Sinema Oyuncu Başvurusu


Oyuncu Başvurusu ve Mankenlik Başvurusu duyurumuza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Kayıt işlemleri tüm hızıyla sürmektedir. Başvuruları Maxi Oyunculuk Ajansı kriterlerine göre değerlendirmekteyiz. Oyunculuk Ajans Başvurusu yaptığınızda eğer seçilirseniz size geri dönüş yapmaktayız.

Oyuncu ajansı olarak oyuncu portföyümüze günden güne yeni yüzler ve tecrübeli yetenekler eklenmektedir. Cast ajansımız gerek dizi oyuncusu, gerekse reklam oyuncuğu gibi alanlarda oluşturduğu insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip kendi bünyesinde gerçekleştirdiği reklam filmi, tanıtım filmi, dizi oyunculuğu, sinema oyunculuğu ve katalog çekimleri gibi çalışmalarda sizlere hizmet sağlamaktadır. 

Ayrıca Mankenlik Başvurusu yapanlar ise manken, modellik alanlarında yeni başvurular reklam filmi, katalog çekimleri gibi projelerde değerlendirilmektedir. Casting Ajansı olarak, Oyunculuk Başvurusu formu ile bizlere gelen başvuruları değerlendiriyoruz. Seçildiğiniz takdirde sizlere bıraktığınız bilgilerle ulaşıyoruz. Oyuncu ajansı olarak oyuncu portföyümüze günden güne yeni yüzler ve tecrübeli yetenekler eklenmektedir. 

Oyunculuk başvusu yaptığınız takdirde bizlere gönderdiğiniz bilgiler ile eğer oyuncu adayı olarak seçilirseniz başvuru kabul edilmiş demektir. Oyuncu başvurusu yaptıktan sonra başvuru esnasında yazdığınız telefon çalışır durumda olmalıdır. Oyuncu başvurusu sonrasında oyuncu adayı olmaktan vazgeçerseniz vazgeçme hakkınız bulunmaktadır. Ama herhangi bir projeye oyuncu adayı olarak seçilip projede yer almayı kabul ettiyseniz ve o projeye çağırılıyorsanız o projede yer almanız gerekmektedir.

Cast ajansı firmamız gerek dizi oyuncusu, gerekse reklam oyuncuğu gibi alanlarda oluşturduğu insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip gerek kendi bünyesinde gerçekleştirdiği reklam filmi, tanıtım filmi, dizi oyunculuğu, sinema oyunculuğu ve katalog çekimleri gibi çalışmalarda gerek başka projelerde sizlere imkan sağlamaktadır.

Dizi, sinema, reklam filmi gibi projelere oyuncu başvurusu yapılabilmektedir. Sizde oyuncu olmak istiyorum diyorsanız yukarıdaki Casting oyuncu başvuru formu 'nu doldurarak ilk adımı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca manken, model ve fuar hostesliği alanlarında yeni başvurular reklam filmi, katalog çekimleri gibi projelerde değerlendirilmektedir.

Türkiye’de bulunan çeşitli yapım şirketleri ile de iş birliği sağlayarak oyuncu portföyümüze geniş kapsamlı iş fırsatı sağlamayı hedeflemekteyiz. Dizi, tiyatro, sinema ve reklam oyunculuğu alanlarında eğitim almış tecrübeli oyuncularımıza gereken hassasiyet ve önemin bilincinde olarak teklifler sunmaktayız.

Yeni katılan oyuncu adaylarımızada oyunculuk konusunda çeşitli rol ve karakterlerde oynatabilmek adına gereken ilgiyi ve özeni göstermekteyiz. Oyuncu başvurusu sonrasında ihtiyaca göre oyuncu adayı gerçek başvuru ve katılım için seçilirse çekimler için görüşmeye, fotoğraf çekimlerine çağırılacaktır.Casting Ajansı Oyuncu Başvurusu Formu ile ilgili açıklama :

Casting Ajansımız, Internet üzerinden oyuncu başvurusu yapanların kişisel bilgilerinin gizliliğinin korunmasına büyük özen göstermektedir.

Oyunculuk ajansı olarak yeni oyuncu adaylarına tavsiyelerimiz öncelikle oyunculuğun göründüğü gibi kolay olmadığını belirtmek isteriz. Oyuncu olmak istiyorum diyerek geleceğini düşünmeden işten ve okuldan ayrılmak isteyen kişilerin yanlış yolda olduğu bir gerçektir. Oyunculuk yetenek ve özveri gerektirir. Tabiki bazı zamanlarda güzel olmak ve yakışıklı olmakta oyunculuğa katkısı vardır. Ama tek başına bir anlamı yoktur.

Oyunculuk yeteneğinizi keşfetmek için oyuncu atölyelerinde oyunculuk eğitimi alabilir, bu konuda internetten rol yaparak pratikler yapabilirsiniz. Eğer tam anlamıyla oyunculuk yapmaya karar verdiyseniz gelen ücretsiz veya ücretli oyunculuk tekliflerine açık olmasınız. Çünkü bir çok oyuncu ücretsiz oynanılan kısa film, dizi projelerinde meşhur olmuştur. Kimse size hemen başrol oyuncusu teklifi iletmez. Bu zaman ve tecrübe gerektirir.

Ayrıca oyuncu ihtiyacı olan reklam prodüksiyon firmalarına, yapım firmalarına web sitemizde, bizlere başvuru yapan oyuncu adaylarının profesyonel çekilmiş fotoğrafları ile yayınlayarak oyuncularımızı seçme imkanı tanıyoruz. Oyunculuk Ajans başvurusu yapan seçilen oyuncu adaylarımızla en kısa sürede irtibata geçip randevu talep etmekteyiz.

Başvuruda bulanan kişilere profesyonel ekibimizce en iyi şekilde değerlendirilip kendi projelerimizde veya diğer yapım şirketleriyle iletişime geçerek tanıtım, reklam, sinema filmi, müzik klibi ve dizi oyunculuğu gibi projelerde yer vermekteyiz.