facebook     youtube     linkedin     

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
• Şirket Tanıtım Filmi
Şirket Tanıtım Filmi, firmalar tarafından en çok çekimi istenilen prodüksiyon hizmetidir. Şirket Tanıtım filmi kapsamında genellikle firma ofis ve çalışanların çekimi, fabrika çekimi, yemekhane çekimi, firma yada şirket binasının havadan video çekimi, depo alanlarının çekimi, makine parkuru çekimi, ürünlerin ve bina katlarının çekimi, firma sahibinin röportaj çekimi gibi hizmetler sunulmaktadır. 

Şirket Tanıtım filmi şirketinizin yada kurumunuzun tanıtımında çok etkilidir. Kurum yada firmanızın tanıtımı düşünüldüğünde artık Şirket Tanıtım filmi lüksten çıkıp bir ihtiyaç haline gelmiştir. Şirket Tanıtım filmi markanıza değer katmasıyla birlikte insanlara işinizi nasıl yaptığınızı anlatma imkanı bulursunuz. Şirket Tanıtım filmi sektördeki gücünüzü ortaya çıkarır. 

Şirket Tanıtım filmi sizin firmanızı tekrar tekrar anlatmanıza ihtiyaç duymamanızı ve tek bir tanıtım videosu ile dünyanın her yerine bu videoyu ulaştırmanıza olanak sağlar. 

İnsanların çoğu firmanızı merak ediyor, şirketinizi görmek ve firmanız hakkında bilgiler edinmek istiyorlar. Öyle ki hiç bir insan güven duymadan çalışmak istemez. 

Şirket Tanıtım filmi firmanız ile ilgilenen insanların fabrikanızı dolaşmadan videoda görülmesini ve ürün imalat makineleriniz hakkında bilgi sahibi olunabilmesini sağlamaktadır. 

İnsanların şirketinizi tanıması ve bilgi sahibi olması Şirket Tanıtım filmi ile bu yüzden çok daha kolaydır. 

Şirket Tanıtım dilerseniz müzikli altyapısı ile sadece görüntü sunarak veya şirketinizi tanıtan bir profesyonel seslendirmen ile de hazırlanabilmektedir. 

Türkiye'nin önemli kurum ve firmalarına Şirket Tanıtım çeken Maxi Prodüksiyon, sizlere de en uygun tanıtım filmi seçeneğini sunacaktır. 

Şirket Tanıtım filmi hazırlama öncesinde firmanız hakkında bilgiler edinir ve tanıtım filmi çekimi için hangi ekipmanların kullanılacağını kararlaştırırız. 

Şirket Tanıtım filmini fuarlarda, seminerlerde, internette, youtube kanallarında, sektörel yayınlarda ve şirket web sitenizde yüksek çözünürlük ile yayınlayabilirsiniz. 

Şirket Tanıtım filmi çekimi fiyatları ve fiyat teklifi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.şirket tanıtım filmi