facebook     youtube     linkedin     

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
• TANITIM FİLMİTANITIM FİLMİ


Tanıtım filmi şirketinizin yada kurumunuzun tanıtımı için çok etkili bir prodüksiyon hizmetidir. Kurum yada şirketinizin tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmidir.

Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filmi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak Firma / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi öğeleri en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.

Ayırdığınız bütçeye bağlı olarak 5 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede ile firmamızdan tanıtım filmi hazırlattırabilirsiniz.

Tanıtım filmi her ortam için uygun olarak ve mecranın gerektirdiklerine göre hazırlanmalıdır. Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi gibi yerler olabilir. Size özel fiyat teklifimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca tanıtım filmi youtube, facebook, linkedin gibi sosyal medya mecralarında yayınlanabilmektedir. İnsanların şirketinizi tanıması ve bilgi sahibi olması tanıtım filmi ile çok daha kolaydır. Tanıtım filmi fabrikanızı dolaşmadan videoda görülmesini ve ürün imalat makineleriniz hakkında bilgi sahibi olunabilmesini sağlamaktadır.

tanıtım filmi
fabrika tanıtım filmi çekimi

Fabrika Tanıtım Filmi

hastane tanıtım filmi çekimi

Hastane Tanıtım Filmi

okul tanıtım filmi çekimi

Okul, Üniversite Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi dilerseniz müzikli altyapısı ile sadece görüntü sunarak veya şirketinizi tanıtan bir profesyonel seslendirmen ile de hazırlanabilmektedir.

Türkiye'nin önemli kurum ve firmalarına tanıtım filmi çeken Maxi Prodüksiyon, sizlere de en uygun tanıtım filmi seçeneğini sunacaktır. Tanıtım filmi hazırlama öncesinde firmanız hakkında bilgiler edinir ve tanıtım filmi çekimi için hangi ekipmanların kullanılacağını kararlaştırırız.Tanıtım filmi prodüksiyonlarında son model sinema kameralarını kullanmaktayız. Ayrıca tanıtım filmi çekimlerinde profesyonel ekipmanlar ile çalışmaktayız.

Maxi Prodüksiyon, tanıtım filmi ve reklam filmi hizmetlerini film çekiminden, seslendirme ve kurgu aşamasına kadar profesyonel ekip ve ekipmanlarla hazırlayan prodüksiyon çözüm ortağınızdır.