facebook     youtube     linkedin     

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
• Tanıtım Filmi Hazırlama
Tanıtım Filmi Hazırlama firmalar tarafından en çok çekimi istenilen prodüksiyon hizmetidir. Prodüksiyon firması olarak firma ofis ve çalışanların çekimi, fabrika çekimi, yemekhane çekimi, firma yada şirket binasının havadan video çekimi, depo alanlarının çekimi, makine parkuru çekimi, ürünlerin ve bina katlarının çekimi, firma sahibinin röportaj çekimi gibi hizmetler sunmaktayız. 

Tanıtım Filmi Hazırlama şirketinizin yada kurumunuzun tanıtımında çok etkilidir. Kurum yada firmanızın tanıtımı düşünüldüğünde artık tanıtım filmi lüksten çıkıp bir ihtiyaç haline gelmiştir. Tanıtım filmi markanıza değer katmasıyla birlikte insanlara işinizi nasıl yaptığınızı anlatma imkanı bulursunuz. Tanıtım filmi sektördeki gücünüzü ortaya çıkarır. 

Tanıtım Filmi Hazırlama sizin firmanızı tekrar tekrar anlatmanıza ihtiyaç duymamanızı ve tek bir tanıtım videosu ile dünyanın her yerine bu videoyu ulaştırmanıza olanak sağlar. 

İnsanların çoğu firmanızı merak ediyor, şirketinizi görmek ve firmanız hakkında bilgiler edinmek istiyorlar. Öyle ki hiç bir insan güven duymadan çalışmak istemez. 

Tanıtım Filmi Hazırlama firmanız ile ilgilenen insanların fabrikanızı dolaşmadan videoda görülmesini ve ürün imalat makineleriniz hakkında bilgi sahibi olunabilmesini sağlamaktadır. 

İnsanların şirketinizi tanıması ve bilgi sahibi olması kurumsal tanıtım filmi ile bu yüzden çok daha kolaydır. 

Tanıtım Filmi Hazırlama dilerseniz müzikli altyapısı ile sadece görüntü sunarak veya şirketinizi tanıtan bir profesyonel seslendirmen ile de hazırlanabilmektedir. 

Türkiye'nin önemli kurum ve firmalarına tanıtım filmi çeken Maxi Prodüksiyon, sizlere de en uygun tanıtım filmi seçeneğini sunacaktır. Okul tanıtım, hastane tanıtım, fabrika tanıtım, doktor tanıtım, diş hekimi tanıtım, firma tanıtım filmleri, otel (hotel) ve fuar tanıtımı gibi bir çok alanda hazırlanan tanıtım filmleri sayesinde sektörde firmanız daha bilinir hale gelmektedir. 

Tanıtım filmi hazırlama öncesinde firmanız hakkında bilgiler edinir ve tanıtım filmi çekimi için hangi ekipmanların kullanılacağını kararlaştırırız. 

Tanıtım Filmi Hazırlama sonrasında fuarlarda, seminerlerde, internette, youtube kanallarında, sektörel yayınlarda ve şirket web sitenizde yüksel çözünürlük ile yayınlayabilirsiniz. 

Film çekimi fiyatları ve fiyat teklifi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

tanıtım filmi hazırlama ve reklam çekimi