facebook     youtube     linkedin     

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
• Web Tasarım Fiyatları
Web sitesi yaptırmak isteyen herkesin merak ettiği konu web tasarım fiyatları olmuştur. Google'da en çok aranılan " web tasarım fiyatları " hakkında size bu makalemizde bilgilendirelim.

Öncelikle web tasarım fiyatları nasıl belirlenir buna açıklık getirelim. Bir web sitesinin fiyatı sitenin kaç sayfadan oluşacağı, güncellenebilir panel gibi bölümler içerecek mi? , kodlaması zor zaman alacak matematiksel kodlar içeriyor mu ? bu bir e-ticaret sitesi ise üyelik sistemi var mı? Ürün kategorileri kaç adet? ve sitenin yapımı kaç gün sürer? gibi sorulara yanıt bulduktan sonra belirlenebilir.

Sitemizin anasayfasında gördüğünüz web tasarım fiyat listesi ve web tasarım fiyatları ise müşterilerimizin genelde istedikleri web sitesi özelliklerine göre hazırlanmıştır. Daima yıllardır tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile sizler için uygun web tasarım, fiyat ve kalite dengesini eşit tutmaya çalışmaktayız.

Piyasa şartlarına göre olabildiğince web tasarım fiyatları aşağıya çekmeye çalıştık. Ucuz web tasarım veya ekonomik web sitesi adı altında 100 TL - 300 TL gibi düşük fiyatları söyleyen hazır web sitesi yapanlarda bulunmaktadır. Fakat bu web sitelerinin kodlaması başta hackerlar tarafından bilinen kodlamaya sahiptir. Durum böyle olunca site bir süre sonra çökertilecek durumda olduğundan verdiğiniz paraya yazık olacaktır.

Öncelikle sizlere tavsiyemiz freelance olarak çalışan yani bir firması olmadan çalışan ve vergi vermeyen, güvenilmeyen kişilerle çalışmayın. Ucuz web sitesi yaptırmak istiyorum mantığıyla daha sonra web sitesi için daha çok paralar ödersiniz. Ayrıca bu kişilerin bir sorumluluk hissiyatı olmadığı için web sitesi ile ilgili bir ihtiyacınız olduğunda ya çözüm sağlayamayacaklar yada bu kişileri bir daha bulamayacaksınız.

Hazır web sitesi fiyatları ucuz olsa da web sitesini hemen teslim alsanız da hem tasarım olarak hemde içerik olarak ihtiyacınızı karşılamayacak işlevsiz sitelerdir. Firmam için iyi bir web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız daima firmanıza özel web tasarım yapan firmaları seçiniz. Özel web tasarım web tasarımcı için emek gerektiren, tasarım, kodlama ve işlevsellik yönünden ihtiyaçlarınızı tam karşılayacak web siteleridir.

Kurumsal ve özel firma web sitesi fiyatları 495 TL+Kdv'den başlamaktadır. Bu site yeni başlayan işletmeler ve firmalar için uygun bir seçenektir. Yapım süresi sizden site bilgilerinin gelmesi sonrasında 1 hafta 10 gün içersinde hazırlanmaktadır.

En düşük fiyatlı kampanyamızdan en yüksek fiyatlı web sitesi kampanyalarımıza kadar tüm sitelerin tasarımı farklı ve size özeldir. Dilerseniz 1000'lerce şablon arasından en beğendiğiniz şablonu firmanız için hazırlayabiliriz.

Web tasarım şablonlarından seçtiğiniz web sitesinin bize verdiğiniz firma bilgileriniz ile önce tasarımı hazırlanır daha sonra size örnek web sitesi linki üzerinden sizinle paylaşılır. Eğer düzenlettirmek istediğiniz bir bölüm olursa hemen düzenleyebiliriz. Sitenin son hali ortaya çıktığında tekrar sizinle paylaşarak her şey istenilen gibi ise siteniz yayına alınır.

Eğer isterseniz kiralık olarak alınan alan adı ve hosting takibi işlemini de biz üstlenebiliriz. Bu hizmetleri de sizin adınıza yönetip, kiramalama ayı geldiğinde sizinle irtibata geçip hatırlatma yapabiliriz.

1995 yılından bu yana hem web siteleri özellikleri olarak hemde web tasarım fiyatları konusunda daima en makul ve en işlevsel web siteleri sunan Maxi Web Tasarım, 800+ referans müşteri portföyü ve tecrübeli web tasarımcı ve seo uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.

E-ticaret sitesi fiyatları ise içeriğinde üyelik, stok gibi özellikler ile içeriğinde kaç adet kategori bulunacağı konularına bakılarak belirlenmektedir. E-ticaret sitesi olarak siparişli yada kredi kartlı web sitesi olarak 2 ayrı sistem bulunmaktadır. Kredi kartlı alt yapı e-ticaret web tasarım fiyatları için sitemizin anasayfasını ziyaret ediniz.

Güncellenebilir firma web sitesi fiyatları ise 1250 TL ile 2500 TL+Kdv arasında değişmektedir. Sitemizin anasayfasını ziyaret ederek özellikler ve fiyatlar konusunda bilgi alabilir, tercih ettiğiniz web tasarım kampanyamızdan birini seçip bize iletebilirsiniz.

Web sitesi artık firmalar için prestij olması haricinde bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eğer yaptırdığınız web sitesini önemserseniz yeni bir iş yeri açmış gibi para kazanabilirsiniz. İnternetten gelen yeni müşterileriniz ile firmanızın tanıtımını çok iyi yapabilirsiniz. Bu yüzden web tasarım fiyatları önemli olsa da verilen hizmet daha önemlidir. Web sitesi yaptırmak istediğinizde web sitesi fiyatı ile birlikte özelliklerini de değerlendirin.

Web sitesi tanıtımı için Google reklamı vererek anlık müşteri edinebilir, SEO çalışması yaptırarak Google'da en üst sayfalarda bulunabilirsiniz. Google'da işinizi arayanlar sizi buldukça daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Yani web sitesine verilen ücret ve web tasarım maliyeti çokta önemli değildir. Yaptırdığınız web sitesi ne kadar iyi tasarımlı ve işlevsel bir web sitesi olursa o kadar çok alışveriş imkanı ve müşteri edinme şansınız olacaktır.

Arzu ederseniz web tasarım haricinde firmanızın reklam kampanyalarını, instagram facebook gibi sosyal medya reklam yönetimini ve Seo işlemini de biz yapabiliriz. Seo Google'da bulunmak için gerekli olan site içi ve site dışı işlemlerdir. Google'da reklam parası vermeden üst sıralarda gözükme ve maliyeti düşürme imkanınız olur. Doğal yollar ile yükselen firmanızı sürekli reklam parası harcamadan insanlara göstermiş olursunuz.

Web tasarım fiyatları hakkında daha fazla bilgi için 0212 657 08 43 no'lu telefonumuzdan bizi arayabilir, sitemizin anasayfasına tıklayarak tüm web sitesi kampanyalarımıza bakabilirsiniz.

Ayrıca aylık seo fiyatları, Google reklamları ve sosyal medya reklamları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için https://www.maxipcmarket.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Web tasarım fiyatları