info@maxiproduksiyon.com
Müşteri Hizmetleri : 0212 657 08 43
IMG-LOGO
0212 657 08 43

Tv Reklam Filmi Çekimi

Televizyon Reklam Filmi ÇekimiReklam filmi çekiminde profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla tanıtım projeleriniz için en iyi çözümleri sunmaktayız. Televizyon Reklam filmi yapımında, reklam filmi çekimlerinde sizinle beraber fikir alışverişinde bulunarak prodüksiyonlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Marka / ürün bilinirliliğini arttırmak için oluşturulan reklam filmi çekimlerinde senaryo, kamera çekimi, animasyon, görsel efekt, seslendirme ve müzik gibi öğelerin bir arada harmanarak profesyonel prodüksiyon hizmetini firmanızın istekleri doğrultunda kurumsal kimliğinize uygun olarak hazırlamaktayız. Maxi Prodüksiyonda profesyonel teknik ekip ve ekipmanlar ile reklam filminiz her ayrıntısı düşünülerek hazırlanmaktadır.

Bir ekip olarak sizlere en kalite görüntüyü ve son sistem kameralarımızla reklamınızın yayınlanacağı televizyon kanalının görüntü formatına göre veya günümüz teknolojisinde kullanılan en üst seviyedeki Full HD 1080 16:9 çözünürlüğünde ki görüntü kalitesininde çekimleri tarafımızdan sunmaktayız.


reklam-filmleri
reklam filmi
reklam filmi çekimi
tv reklam filmi çekimi


Ürün Video Çekimi ve Reklam Filminde 3D AnimasyonÜrünlerinizi, ürün yelpazenizi tanıtmanın en kolay ve etkili yolu ürün video çekimidir.Ürün tanıtımı yapılırken izlenecek bir çok yoldan en kısası ve etkilisi o ürün ile ilgili reklam prodüksiyon hazırlamaktır. Reklam filmi çekimi illa video kameralarla hazırlanması gerekmeyebilir. Kamera çekimi haricinde ürünlerinizin 3d hali, 3d programlarda son sistem fotoğraf makineleri ile çekilen kaliteli fotoğraflar ile animasyon veya efektli görüntüler ilede hazırlanabilir.

Reklam çekimleri için verilen hizmetler arasında; Senaryo yazım Mekan belirleme Kamera çekimi Dijital kurgu Grafik ve animasyon hizmetleri bulunmaktadır. Konusunda uzman kameraman, ışıkcı, seslendirmen, kurgucu vb personelimizle reklam çekimi projelerinize müziklendirme ve görüntü montajı dahil tam destek sağlamaktayız. Reklam çekimi projelerinizde müziklendirme ve görüntü montajı dahil tam destek sağlamaktayız. Fikirlerinizi konusunda uzman ekibimizle paylaşıp reklam filmi çekimleriniz için kaliteli ve en ekonomik çözümü sunabilmek adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Televizyon kanallarında reklam vermek istediğinizde reklamın senaryosundan çekim aşamalarına kadar tüm isteklerinizi profesyonel bir şekilde karşılamaktayız.