info@maxiproduksiyon.com
Müşteri Hizmetleri : 0212 657 08 43
IMG-LOGO
0212 657 08 43

Reklam Filmi

TV Reklam FilmiReklam filmi ürün yada markanızı tanıtmak, ürün-marka bilinirliğini arttırmak amacı ile hazırlanmaktadır.

Çeşitli mecralarda yayınlamak için hazırlanan reklam filmi, öncelikle televizyon izleyen kitlenin dikkatini çekmenin en etkili yoludur.

Artık sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte internette vakit geçiren kitleye de reklam filmleri çekilmektedir. Tercihe göre hazırlanan reklam filmi, tv'de yayınlanması haricinde Youtube, Instagram, fuar gibi ortamlarda da yayınlanması içinde çekimi yapılabilmektedir.

Reklam çekimlerinde, sizden aldığımız bilgilerle ürün veya markanızın detaylı çalışmasını yaparak reklam projesinde yer alacak profesyonel ekip ve ekipmanı belirleriz.


reklam-filmleri

Sizlerle birlikte toplantı yaparak ürün ve markanız için değerlendirmemizi yaparak en iyi sonucu almak adına çalışmalarımıza başlarız.

Çekim tercih ettiğiniz mecraya uygun çekilerek, yayınlanacak mecranın gerektirdiği formatlarda teslim edilir.


reklam filmi
reklam filmi çekimi
tv reklam filmi çekimi


Filmde bütçe nasıl belirlenir ?Reklam filmi fiyatları belirlenmesinde ilk yöntem belirlenmiş bütçe üzerine çalışmalar yapmaktır. Yani teklifi şirketiniz verir, prodüksiyon firmamız bu bütçeye en uygun çözümü sunar.

Reklam filmi, ayırdığınız bütçeye göre bütçenizi aşmayacak şekilde en iyi seçenekler sunularak çekilebilmektedir. Yeni ürünü tanıtmak isteyen, reklam bütçe planlaması yapan şirketler tarafından çok tercih edilen bir yöntemdir.

Diğer bir yöntem ise; fikir üzerinden yola çıkılarak senaristlerimizce senaryo hazırlanır ve en uygun çözüm ve senaryo beğeninize sunulur. Senaryonun gerektirdiği tüm öğeler düşünülerek filmin bütçesi tarafınıza sunulur.

Sizlerle birlikte yapacağımız toplantı sonrasında son değerlendirmelerimizi yaparak çekim tarihi ekibimizle birlikte çekimlere başlanır.


Hazırlama aşamaları nelerdir ?


Filmin senaryosu senaristlerimizce hazırlanır. Orta çıkan senaryonun gerektirdiği tüm ekip ve ekipmanlar belirlenir.

Çekim öncesi seslendirmen, yönetmen, makyöz, oyuncu, 3d animasyon, mekan gibi tüm detaylar, film çekimi için her ayrıntı düşünülerek hazırlanmaktadır.

Son teknolojileri daima takip eden ve çekimlerde sinema kamerası tercih eden ve kaliteli görüntüler elde eden reklam ajansımız mecraya uygun, en kaliteli formatta projenin teslimini yapar.

Firmamız, prodüksiyon ve reklam sektöründeki tecrübesi ile projelerinizde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktadır.

Maxi Prodüksiyon, çektirmek istediğiniz reklam filmi için kreatif, kaliteli ve etkili çözümler sunmaktadır. Reklam çekimi hakkında daha geniş bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Teklif Formu