info@maxiproduksiyon.com
Müşteri Hizmetleri : 0212 657 08 43
IMG-LOGO
0212 657 08 43

Tanıtım filmi fiyatları
Tanıtım filmi fiyatları ne kadar ?Tanıtım filmi fiyatları prodüksiyon şirketlerine göre farklılık göstermektedir. Çalışmaya karar vereceğiniz firmanın tanıtım filmi maliyeti değil, fiyat teklifi istediğiniz firmanın prodüksiyon sektöründe tecrübeli firma olması şirketiniz için doğru seçim olacaktır.

Maxi Prodüksiyon, 22 senelik medya sektörü tecrübesiyle şirketinizin tanıtımında ihtiyaçlarınızı anlayabilen ekibe sahiptir. Tecrübeli ve profesyonel ekip, kaliteli ve profesyonel ekipmanlarımız ile her firmaya özel, etkili tanıtım filmleri hazırlamaktayız.


tanıtım filmi fiyatları


Çekim maliyeti ve tanıtım filmi hazırlama fiyatı nasıl belirlenir ?


Öncelikle tanıtım filmi fiyatları belirlenirken önce sizden şirketinizin sektörü, fabrika metrekaresi, filmi kullanmak istediğiniz mecra hakkında bilgiler ediniriz.

Tanıtım filmi, kullanmak istediğiniz mecraya göre 3-5 dakika süreden başlayıp, istediğiniz kadar sürede hazırlanabilmektedir.

Tanıtım filmi fiyatları filmin kaç günde çekileceği, süresi, hangi ekip ve ekipmanın dahil olacağı gibi detaylar tespit edilerek belirlenir.

Okul, hastane, fabrika gibi büyük alanı olan yerlerde metrekaresine göre havadan video çekimi yapmak için drone kullanmak fabrikanızın büyüklüğünü gösterebilmek adına yararlı olabilir. Ayrıca mini jip yada jimmy jip kullanmak, farklı kamera hareketleri ve görselliği ile seyir zevkini üst seviyeye taşıyacaktır.

Tanıtım filmleri isteğe göre sadece müzikli olabilir yada profesyonel seslendirmen ile müşterilerinize şirketinizi tanıtmayı tercih edebilirsiniz.

Tanıtım filminde seslendirmen kullanmak istendiği takdirde seslendirmenlerimizin okuyacağı metni metin yazarlarımız hazırlamaktadır. Metin yazarlarımız sizden şirketiniz ile ilgili bilgiler edinip en doğru anlatım ile tanıtım filmi metnini hazırlamaktadırlar.

Ayrıca isteğe göre şirket içi eğitim görüntüleri, firma yetkililerinin röportajı da tanıtım filmine eklenebilir.

Tüm bu özellikler şirketinizin ihtiyaçlarına göre belirlendiğinden tanıtım filmi hazırlama standart bir fiyatı olamayacak bir iştir. Bahsettiğimiz tespitleri yapmadan verilen tanıtım filmi fiyatları sizi yanıltacaktır. Tanıtım filmi fiyatları filmin özelliklerine bağlı olarak, ayırdığınız bütçeye, firmanızın ihtiyaç ve isteklerine göre şekillenmektedir.

Profesyonel ekip ve ekipmanlar ile hazırladığımız prodüksiyon hizmetlerimiz için sitemizden bilgi alabilir, size özel fiyatlar ile bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Tanıtım filmi, işinizi ve şirketinizi müşterilerinize anlatmanın en ilgi çekici yollarından biridir.

Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filmi için Marka / Ürün / Fabrika gibi öğeleri en iyi şekilde yansıtabilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hazırlamaktayız. Tanıtım videosu hakkında bilgi almak, şirketinize özel fiyat teklifimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.hastane tanıtım filmi çekimi
HASTANE TANITIM FİLMİ
fabrika tanıtım filmi çekimi
FABRİKA TANITIM FİLMİ
okul üniversite tanıtım filmi çekimi
OKUL - ÜNİVERSİTE TANITIM FİLMİ