info@maxiproduksiyon.com
Müşteri Hizmetleri : 0212 657 08 43
IMG-LOGO
0212 657 08 43

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi


Kurum yada şirketinizin tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmidir. Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filmi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak Firma / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi öğeleri en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.. Ayırdığınız bütçeye bağlı olarak 5 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede, uygun fiyatlar ile bizden tanıtım filmi hazırlattırabilirsiniz.

Tanıtım filmi her ortam için uygun olarak ve mecranın gerektirdiklerine göre hazırlanmalıdır. Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi gibi yerler olabilir. Size özel fiyat teklifimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Maxi Prodüksiyon, tanıtım filmi ve reklam filmi hizmetlerini film çekiminden, seslendirme ve kurgu aşamasına kadar profesyonel ekip ve ekipmanlarla hazırlayan prodüksiyon çözüm ortağınızdır.


tanıtım filmi çekimi

Tanıtım filmi planlama ve çekim aşaması nelerdir ?

Tanıtım filmi nasıl çekilir?Tanıtım filminiz için bir kompozisyon belirlenir. Çekim yapılacak alanlar belirlenir. Çekim için ekip ve ekipman hazırlanıp çekimlere başlanır.Firmanız için vermek istediğiniz mesajlar belirlendikten sonra tanıtım metnine dönüştürülür.Bu metin profesyonel bir seslendiremeci ile film gösterimi sırasında okunur. Okunan bu metinler montajda videoya eklenir. Gerekli yerlere sahne geçişleri ve efektler eklenerek en son montaj aşamasıda bittikten sonra yüksek kalitede videonuz hazırlanıp teslim edilir. Belirlediğiniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması yapmaktayız. Kaliteli ve uygun fiyatlı tanıtım filmi çekimi için bizi arayınız.hastane tanıtım filmi çekimi
HASTANE TANITIM FİLMİ
fabrika tanıtım filmi çekimi
FABRİKA TANITIM FİLMİ
okul üniversite tanıtım filmi çekimi
OKUL - ÜNİVERSİTE TANITIM FİLMİ