info@maxiproduksiyon.com
Müşteri Hizmetleri : 0212 657 08 43
IMG-LOGO
0212 657 08 43

Ürün Çekimi Fiyatları
PROFESYONEL ÜRÜN ÇEKİMLERİ VE KATALOG ÇEKİMİ


Kendi fotoğraf stüdyomuzda profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla web siteniz veya kataloglar için katalog mankeni ile veya mankensiz ürün fotoğraf çekimi, iç mekan ve dış mekan fotoğraf çekimi hizmetini profesyonel ekip ve ekipmanlar ile yapmaktayız.
Profesyonel fotoğraf çekimi, konsept katalog çekimi ve firma / ürün çekimi gibi hizmetlerde sizlerin çözüm ortağıyız.
18 yıllık tecrübe ile tüm prodüksiyon hizmetleri başta olmak üzere firmanızın kurumsal kimlik çalışmalarını üstlenmekteyiz. Ürün çekimi fiyatları stüdyo yada dış mekan Ürün çekimi fiyatları hakkında bilgi için bizimle iletişime geçiniz.KATALOG ÇEKİMİ


Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla web siteniz veya ürün kataloglarınız için katalog mankeni ile veya mankensiz ürün katalog fotoğrafı çekimi, iç mekan ve dış mekan fotoğraf çekimi hizmetini sunmaya devam etmekteyiz. Giyim firmalarının katalog çekimlerinde profesyonel mankenler ile çekimler yapılmaktadır.Fotoğraf çekimi ile ilgili 0212 657 08 43 nolu telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz. Profesyonel fotoğraf çekimi için bizimle iletişime geçiniz.

REFERANSLARIMIZ


CRR Konser Salonu, Hepsiburada.com Ürünleri , Opal Çelik, Sabundanmeyveler.com, Rush Enerji İçeceği, Ekingen Elektronik,Diem Ajans, Cgx Giyim Katalog Çekimleri , Erc Prodüksiyon, Kanal D - Euro D reklam çekimleri, Sakura Müzik, Fabio Cassel, Sanatçı Cüneyt Diktaş, HBT Prodüksiyon, Anafen Okulları, Bando XL Takımı, Demsi Model Agency, Dent of Dent Diş Kliniği, Divi Giyim, NCS Jeans, White Man Giyim, Aras Kargo, LC WAIKIKI, Özel Enka Okulları vb. şirketler ve kurumlar...

ÜRÜN ÇEKİMİ


Profesyonelce çekilmiş bir ürünün kalitesi o ürünün fotoğraf kalitesiyle orantılıdır. Bugüne kadar çektiğimiz ürün fotoğrafı arasında elektronik, kuyumculuk, tekstil, gıda, inşaat, aksesuar, metal, makina sanayi ve daha birçok sektörden ürünlerin çekimlerini başarıyla tamamladık. Mankenli, mankensiz, stüdyo , iç ve dış mekan gibi tüm çekimlerimizde fotoğraf çekiminde tecrübeli fotoğrafçı, profesyonel fotoğraf makinelerimiz ve ışık sistemlerimizle hizmetinizdeyiz. Uygun fiyatlara kaliteli ürün çekimi için bizi arayınız.İÇ MEKAN / DIŞ MEKAN VE STÜDYO FOTOĞRAF ÇEKİMİÜrün, Katalog Çekimleri, Moda, Tekstil Çekimleri, Yemek, Gıda Çekimleri, Mimari , Mekan, İnşaat Çekimleri, Endüstriyel ,Fabrika Çekimleri, Otel & Tatil Köyü Çekimleri ,Mobilya Katalog Çekimleri, Dergi Kapak Çekimleri, İmaj, Stıll Lıfe Çekimleri Stüdyo Çekimleri, Medikal Çekimler, Etkinlik , Fuar Çekimleri, Organizasyon Çekimleri, Kurumsal, Reklam Ve Tanıtım Çekimleri


Kendi fotoğraf stüdyomuzda profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla web siteniz veya ürün çekimi için katalog mankeni ile veya mankensiz ürün katalog çekimi, iç mekan ve dış mekan fotoğraf çekimi hizmetini profesyonel ekip ve ekipmanlar ile yapmaktayız.

Giyim firması katalog çekimlerinde yerli ve yabancı profesyonel mankenler ile ürün çekimi yapılmaktadır. Katalog çekimi, Ürün fotoğraf çekimi fiyatları hakkında detaylı bilgiyi 0212 657 08 43 nolu telefonumuzdan alabilirsiniz.

Takı, eşya, bilezik, mobilya, mutfak gereçleri, abiye, gelinlik, t-shirt, eticaret ürünleri, elektronik, inşaat malzemeleri, lokanta, kot pantolon, pijama, deri, kolye, tekstil ürünleri, giyim, kıyafet, elbise, yemek tabağı, makine parçaları, saat, çanta, ayakkabı vb. her türlü profesyonel fotoğraf çekimleri ve her sektörden ürün çekimi yapılmaktadır.
ÜRÜN ÇEKİMİ / GİYİM KATALOG ÇEKİMİProfesyonel ekip ve ekipmanlarımızla web siteniz veya ürün kataloğu için katalog mankeni ile veya mankensiz ürün katalog çekimi, tekstil, elektronik ve makina vb. ürün çekimi ve stüdyo fotoğraf çekimi hizmetini sunmaya devam etmekteyiz.

Giyim firması ürün katalog çekimi profesyonel mankenler ile yapılmaktadır.Fotoğraf çekimi ve ürün çekimi hakkında bilgi için 0212 657 08 43 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz. Ürün çekim fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.